Zack Heyman opowiada o swojej roli w podpisaniu kontraktu z Jackiem Campbellem i opuścili Albertę

Zack Heyman opowiada o swojej roli w podpisaniu kontraktu z Jackiem Campbellem i opuścili Albertę

TORONTO – Kiedy Zach Hyman wrócił do Toronto na swój pierwszy sezon w Edmonton Oiler, próbował objąć nowego/starego kolegę z drużyny.

Z radością pogratulował Jackowi Campbellowi, ostatniemu byłemu graczowi Maple Leaf, że udał się na zachód i zdobył czarne złoto.

– Najlepszy człowiek – powiedział Hyman w środę wieczorem na Smashfest. „Po prostu wyjątkowa osoba i kolega z drużyny. I nie znajdziesz faceta, który pracuje ciężej na siłowni i na snowboardzie – i walczy. Po prostu tak podekscytowany, że go ma.

„Wielki uścisk…. Wspaniale jest trzymać go z dala od Zachodu”.

Campbell podpisał pięcioletni kontrakt o wartości 25 milionów dolarów z finalistami Konferencji Zachodniej pierwszego dnia wolnego agencji, podążając ścieżką, którą sam Hyman zapalił, a następnie przywdział ogony Red Lobster.

Podobnie jak lewicowy skrzydłowy przed latem, Campbell chciał pozostać na Maple Leaf, ale otrzymał wynagrodzenie i stabilność, których organizacja nie oferowała.

Tak więc Ranger #1 przeleci nad trzema prowincjami i odegra kluczową rolę w kolejnej potężnej ofensywie kanadyjskiej.

„Wygrał to. Myślę, że ma prawo do tej pracy i takiej szansy. Widziałem to. facet, który czasami jest dla siebie twardy” – powiedział Heyman. Więc zawsze jest podekscytowany.

Oczywiście, dyrektor generalny Oilers, Ken Holland, rozmawiał z Hymanem o Campbell i ich łącznym czasie spędzonym w Toronto przed zrobieniem tak bogatego programu.

Sygnał Hymana świecił.

„Przede wszystkim chcesz być wśród facetów, którzy są po prostu wspaniałymi, przystojnymi jednostkami, a wszyscy tutaj wiedzą, jak bardzo jest szanowany w szatni oraz wśród mediów i fanów. Wyjaśniłem to” – powiedział Heyman. Świetnie bramkarz. Więc po prostu mówiłem dużo – i cieszę się, że to już koniec”.

„To jest miłe.”

Rzeczywiście, byłoby tak, gdyby przeprowadzka Campbella do Edmonton przebiegła równie gładko jak Hymana.

Potencjalny potwór osiągnął szczyty w karierze (27 goli), asyst (27) i punktów (54), a następnie w zdumiewający sposób awansował do swojego najgłębszego sezonu, zdobywając 11 bramek i 16 punktów w 16 meczach.

READ  Pantery przejmują Gilmore przed uwolnieniem ich z Patriotów

30-letni Heyman i jego żona Alana z radością informują, że lada dzień będą mieli drugie dziecko. Gracz obserwuje więc swój telefon, gdy dołącza do Conora McDavida, pielęgniarki Darnella i kilku innych osób na lipcowe treningi w minisiłowni Gary’ego Robertsa.

Zawsze wspierający przyjaciel, Hyman poznał swoich starych przyjaciół z Leafs w zeszłym tygodniu, kiedy brał udział w imprezie charytatywnej Assist Fund Mitcha Marnera. Następnie grał w ping-ponga w środę, aby pomóc zebrać pieniądze na rzadkie badania nad rakiem i wstrząsami mózgu podczas Smashfest, 10-letniego wysiłku prowadzonego przez byłego Leafa Dominica Moore’a. Hyman poprowadzi w poniedziałek własny charytatywny turniej golfa.

Rodzina i przyjaciele byli zdrowym odwróceniem uwagi od akademika w ostatnim zamachu Konferencji Zachodniej z rąk ostatecznego mistrza Colorado Avalanche.

Heyman wycofał się po porażce i nie obejrzał finału.

Czujesz się dobrze, gdy myślisz o tym, jak daleko zaszedłeś. Ale jednocześnie, kiedy przegrywasz, jest tylko jedna drużyna, która odchodzi i jest szczęśliwa. Daliśmy się wciągnąć w tę passę, ale myślałem, że było bliżej passa i to wszystko” – powiedział Heyman.

„Kolorado było w stanie mieć mentalność instynktu zabójcy i było w stanie zmieść drużynę taką jak my… Myślę, że to coś, co można odebrać”.

Heymann jest zachęcony tym, co nazywa „niesamowitym” poza sezonem przez Hollanda, który ponownie podpisał kontrakt z Evanderem Kane’em („przyszedł z pozytywnym nastawieniem i został naprawdę zaakceptowany przez wszystkich i zrobił wszystko we właściwy sposób… faceci”) i Bretta Kollacka i złapał Campbella, dodał Mathias Janmark to dobra wartość.

W międzyczasie druga drużyna Alberty znajduje się w porządku, borykając się z podwójną stratą Amerykanów Johnny’ego Goudreau i (najprawdopodobniej) Matthew Tkachuka.

Hyman wierzył, że bitwa o Albertę pozostanie przedmiotem gorącego sporu. Przyznaje również, że jego opinia na temat znakomitej nowej gry w Columbus gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich dwóch sezonów, walcząc łeb w łeb z Gaudreau częściej w Dywizji Północnej, a następnie ponownie w dzikiej serii play-off.

READ  Draisaitl, Oilers mają „właściwe nastawienie”, aby zdobyć Puchar Stanleya

„Dynamiczny gracz. Zmieniacz gry. sprytny. Kiedy ma dysk, jest poza zasięgiem. Myślisz, że zostanie trafiony, a on jest w stanie uniknąć gry i uniknąć go. – To znaczy, jest powód, dla którego jest tam dla Harta – powiedział Hyman.

Hyman zauważa, że ​​odejście Gaudreau podsyciło gorący piec, a wiele osób zastanawia się, czy urodzone w USA gwiazdy rekrutowane do kanadyjskich klubów są chętne do przeniesienia się na południe.

„Osobiście go kocham. Uwielbiam grać na kanadyjskim rynku. Uwielbiałem grać w Toronto. Uwielbiam grać w Edmonton. Nie ma lepszych fanów niż fani kanadyjscy” – mówi z przekonaniem Hyman.

„Oczywiście jestem Kanadyjką. Więc prawdopodobnie to na nią wpływa. Ci faceci są Amerykanami i prawdopodobnie chcą być bliżej domu lub w inny sposób. Ale myślę, że każdy ma prawo do wyboru, kiedy dojdziesz do tego punktu. wygrał go. I nie, mogę winić mężczyznę za to, że chce być blisko swojej rodziny blisko domu, więc decyzja każdego jest inna”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *