Podsumowanie 5. sezonu „New Amsterdam”, odcinek 10 – [Spoiler] plony

Ostrzeżenie: Poniższe informacje zawierają duże spoilery dotyczące wtorkowego Nowego Amsterdamu. Kontynuuj na własne ryzyko!

Nowy AmsterdamJesienny finał spełnił obietnicę showrunnera Davida Schulnera złożoną TVLine, że nigdy nie zobaczymy innej Freemy Agyeman jako dr Helen Sharpe.

Aktorka – która opuściła dramat NBC pod koniec sezonu 4, ale użyczyła swojego głosu wiadomości o zerwaniu w otwierającym sezon 5 – nieoczekiwanie wcześnie powróciła pod koniec wtorkowych odcinków jeden po drugim. (Podnieś rękę, jeśli myślisz, że Helen nie pojawi się ponownie do końca serii).

Pojawienie się Helen pojawia się w decydującym momencie rozwijającego się związku między jej byłym narzeczonym Maxem a jego potencjalną nową miłością, dr Elizabeth Wilder. Nie trzeba dodawać, że szok związany z ponownym zobaczeniem Helen, nawet tylko w telewizji, miałby poważne konsekwencje dla życia osobistego Maxa.

„Wiedzieliśmy, że chcemy sprowadzić Helen Sharp z powrotem, aby przetestowała determinację Maxa. Aby przetestować jego uczucia do Wildera. Aby sprawdzić, czy naprawdę został uzdrowiony”, powiedział TVLine showrunner David Schulner. „Wiedzieliśmy, że chcemy, aby to się stało w najgorszy możliwy moment dla niego. on”, kiedy Elisabeth w końcu zmienia zdanie i przychodzi do Maxa, aby romantycznie to nadrobić.

Czytaj dalej, gdy podsumowujemy najważniejsze odcinki i uzyskaj informacje od Schulnera na temat tego, co czeka serial, gdy serial powróci 3 stycznia.


x

READ  Horoskop dzienny: 2 sierpnia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top