Ogromny przeciek sugeruje, że nadchodzący telefon Samsung Galaxy Unpacked może przynieść nowe składane, smartwatche i słuchawki

Możemy teraz dowiedzieć się znacznie więcej o tym, co wydarzy się na nadchodzącym wydarzeniu Samsung Galaxy Unpacked dzięki serii tweetów popularnego przeciekacza Evana Blassa. Wygląda na to, że wydarzenie może być duże, ponieważ Blass napisał na Twitterze długi wątek z GIF-ami dwóch nowych składanych Galaxy, nowego telefonu Galaxy FE, dwóch nowych zegarków Galaxy, a nawet nowej partii Galaxy Buds. Powiedział też, że wydarzenie ma się odbyć Za miesiąc od 11 sierpnia.

Po pierwsze, fałdy. Własny Plus Już wyciekł To, co wydaje się być oficjalnymi renderami rzekomego Galaxy Z Fold 3 (który może obsługiwać S Pen) i Galaxy Z Flip 3, ale nowe GIF-y, które udostępnił, pozwalają spojrzeć na oba urządzenia pod każdym kątem.

Oto Z Fold 3, w którym Blass udostępniał GIF-y białyA Zielony kolor, A czarny:

A oto Z Flip 3, o którym Blass napisał na Twitterze purpurowyA czarnyA Udać się, A Zielony kolor:

Wątek Blass zawiera również GIF-y z podobno Samsung Galaxy S21 FE białyA żółty szaryA purpurowy, A czarny. Jeśli telefon zostanie wydany, prawdopodobnie będzie to wersja średniej klasy S21 Nie może się doczekać, aby uzyskać wiele inspiracji projektowych od flagowego Samsunga (np. Jak używać S20 WF Wyglądało to podobnie do S20).

To, czy ten telefon był w produkcji, było otwartą kwestią; W czerwcu, w odpowiedzi na doniesienie, że Samsung wstrzymał produkcję telefonu, Samsung tak powiedział „Nic nie zostało ustalone w sprawie rzekomego zawieszenia produkcji”. Te GIF-y od Blassa mogą być znakiem, że telefon jest gotowy do użycia.

Ale Blass nie tylko udostępniał GIF-y na telefony — zamieścił też na Twitterze GIF-y dwóch nowych zegarków Samsunga. Jeden model wydaje się bardzo do siebie pasować Samsung Galaxy Watch 4 Klasyczne plotki, z czymś, co wydaje się być obrotową ramką i dwoma przyciskami po prawej stronie. Czas, w którym Plus napisał na Twitterze białyA czarny, A kolor szary, ma również działać Nowa platforma smartwatchy Google i Samsung.

READ  CanIndia News | Najnowszy chip Intela zapewnia prędkość 5 GHz dla cienkich i lekkich laptopów

Drugi zegarek udostępniony przez Blassa wydaje się być identyczny Galaxy Watch Active 4 plotki. Ten zegarek nie wydaje się mieć obracającej się lunety, a według OnLeaks A JezuMoże występować w dwóch różnych rozmiarach: 44mm i 40mm. Blass udostępniaj swoje zegarkowe pliki GIF w formacie kolor szaryA ciemnozielonyA białyA Brzoskwinia, dwa tweety od czarny Zegarek (Chociaż nie mogę ich odróżnić poza tym, co jest na ekranie).

Motyw GIF Blassa ujawnia również trzy kolory niezapowiedzianych Galaxy Buds Dopasuj plotki o Galaxy Buds 2Który, według przecieku Ice Universe, Będzie miał aktywne powiadomienie o anulowaniu. GIF-y Bliss pokazują pąki i wnętrze białej obudowy w kolorze szarym, fioletowym i białym, pasującym do stylu nieszczelnego wyświetlacza. Wysłane przez 91 telefonów komórkowych które pokazywały wewnętrzne skupiska pączków / skrzynek w kolorze zielonym, czarnym i białym.

Na koniec porozmawiajmy szybko o tej rzekomej dacie, 11 sierpnia, która wydaje mi się datą, którą możesz chcieć zakreślić w swoim kalendarzu. Kiedy pod koniec czerwca Samsung zaprezentował platformę smartwatchów opracowaną wspólnie z Google, zapowiedział, że odbędzie się wydarzenie „Unpacked”.Później tego lata, “Więc 11 sierpnia wypadnie w tym harmonogramie. Firma była gospodarzem imprez Summer Unpacked na początku sierpnia dla dwojga Mało Lata teraz, co oznacza, że ​​11 sierpnia nie będzie odbiegał od zwykłego schematu.

Ponieważ Samsung nie ogłosił oficjalnie żadnego z tych produktów ani daty wydarzenia, zawsze istnieje szansa, że ​​to, co wyciekło z Blassa, tak naprawdę nie wyjdzie. Ale patrząc na poprzedni rekord Blassa i szczegóły dotyczące GIF-ów, które udostępnił, wydaje się prawdopodobne, że ujawnił niektóre z najważniejszych wiadomości z nadchodzącego wydarzenia Unpacked firmy Samsung.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top