odrodził się ponownie jako „reboot”

Obraz artykułu zatytułowanego Charlie Cox dokucza Daredevil: Born Again

obrazek: Studio Marvela

David Harbour przedstawia nowy wygląd Czerwonego Strażnika w Błyskawica. Amazon ma złe wieści papierowe dziewczyny. Dodatkowo mówi Susan Sarandon niebieska biedronkaCo się stanie prymitywnyI spójrz na Mike’a Flanagana Klub nocny. Dla mnie moje spoilery!

Obraz artykułu zatytułowanego Charlie Cox dokucza Daredevil: Born Again

Błyskawica

Podczas ostatniego wywiadu z Marvel.com، David Harbour potwierdził, że Czerwony Strażnik będzie miał nowy strój w Błyskawica.

Powiedziano mi, że dostanę nowy garnitur. I nie chcę mówić „F”, ale jestem tym naprawdę podekscytowany. Oglądasz Kapitana Amerykę i widzisz go we wszystkich tych różnych filmach i widzisz go jako Białą Gwiazdę i Czarną Gwiazdę [on his costume.] Chcę tylko pełnych garderoby i ruszam w drogę.


niebieska biedronka

Pojawianie się jako gość na Dzisiejszy pokaz z Jimmy’m FallonemSusan Sarandon ujawniła niebieska biedronka Będzie zawierać kilka scen dialogu hiszpańskiego z angielskimi napisami.

Fajne w tym jest to, że jest pierwszym latynoskim bohaterem, który ma swój własny film. Co więcej, wszyscy Meksykanie, ponieważ jego rodzina jest Meksykanką, a wszyscy aktorzy byli Amerykanami z Meksyku, a on mówi po hiszpańsku. Więc są tłumaczenia.


choroba

Collider ma nowy klip z chorobanadchodzący film o kwarantannie w reżyserii Johna Hyamsa (Kosmiczny Żołnierz: Dzień Sądu) Na podstawie opowiadania autorstwa KrzykKevina Williamsona.

Zwiastun filmu „chory” wprowadza napięcie w thrillerze z czasów pandemii [Exclusive]


Święty Mikołaj

Eric Lloyd powtórzy swoją rolę jako Charlie, syn Tima Allena Święty Mikołaj w Disney+.[[[[Księga znaków]


Upadł

różnorodny Alexander Siddik, Sarah Niles, Jessica Alexander, Giggs Bloom, relacjonują: W turnieju weźmie udział Timothy Ennis Upadłnadprzyrodzony serial telewizyjny z Brazylii, w którym „Loss, młoda kobieta, zostaje wysłana do kultowego ośrodka odwykowego o nazwie Sword & Cross, aby spędzić czas na zbrodni, której popełnienia nie pamięta. Wśród innych mieszkańców spotyka tajemniczy Daniel (Bloom) i rozwścieczony, ale nigdy przedtem Cam” Ona opiera się (Ines), a wszystko to pod czujnym okiem złego głównego lekarza Houssona (Siddig) i pobożnych bliźniaczek Miriam i Sophii (Niles). Luce musi wyjaśnić, kim jest jest i dlaczego ma związek z Danielem, który sięga daleko poza czas spędzony w instytucji.


papierowe dziewczyny

Amazon anulowany papierowe dziewczyny Po jednym sezonie.[[[[Linia telewizyjna]


przedstawienie musi trwać

Limit Ma również słowo paw rozwijający się przedstawienie musi trwaćNowa seria wyprodukowana przez Austina Wensburga.Niezwykła lista odtwarzania Zoey) Opisywany jako „tajemniczy serial antologii czarnej komedii. Każdy sezon będzie miał miejsce w dniach poprzedzających transmisję telewizyjną na żywoEd się dzieje, a nowe morderstwo zmierzysz się z odświeżonym personelem. Pierwszy sezon Akcja rozgrywa się za kulisami podczas tworzenia fikcyjnej wersji przeboju Lloyda Webbera na całym świecie: Upiór w operze na żywo! „


Daredevil: Narodzony na nowo

w rozmowie z extraTVNastępny Charlie Cox potwierdzony nieostrożny Serial w Disney+ będzie rebootem, a nie kontynuacją ukochanej serii Netflixa.

To sezon 1, to nie sezon 4, więc to coś zupełnie nowego. Myślę, że jest to droga do zrobienia. Jeśli masz zamiar zrobić to ponownie, zrób to inaczej.


echo dźwięku

Potwierdzono również na Disney D23 Expo, że Vincent Donofrio będzie Załóż opaskę na oko, gdy wróci jako Wilson Fisk w Echo.[[[[Księga znaków]


Klub nocny

obrzydliwy Ma również dwa nowe zdjęcia Ilonki Iman Benson, która otrzymała ostateczną diagnozę od ojca Matta Biddle’a w filmie Mike’a Flanagana. Klub nocny.

Obraz artykułu zatytułowanego Charlie Cox dokucza Daredevil: Born Again

obrazek: Netflix

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Charlie Cox dokucza Daredevil: Born Again

obrazek: Netflix


Smoczy Dom

Smoczy Dom mam nadzieję być Gra o tron Producent z weselem, na którym nic nie poszło nie tak i nikt nie zginął w zwiastunie przyszłotygodniowego odcinka „We Light the Way”.

Show House of the Dragon 1×05 „Oświetlamy drogę” (HD) HBO Gra o tron ​​Prequel


prymitywny

Wreszcie historia o tym, jak Wikingowie schwytali Mirę, została w końcu ujawniona w klipie z finału sezonu w tym tygodniu prymitywny.

prymitywny | S2E10 Zajawka: Historia Miry | pływanie dla dorosłych


READ  Kanadyjska modelka Linda Evangelista mówi, że operacja plastyczna pozostawiła ją „brutalnie oszpeconą”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top