Od środy możesz dołączać do pokojów Spaces podobnych do Clubhouse na Twitterze z poziomu przeglądarki

Będziesz mieć możliwość dołączenia do Clubhouse Spaces, podobnych do Twittera, z poziomu przeglądarek internetowych na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, począwszy od tej środy Firma ogłosiła, Zwiększenie dostępności pokojów głosowych firmy w społecznościach. Wcześniej do Spaces można było dołączać tylko z aplikacji Twittera na iOS i Androida.

Możesz zobaczyć, jak Spaces wyglądają w Internecie na poniższych zrzutach ekranu, Z Twittera. Obraz po lewej stronie przedstawia to, co zobaczysz przed dołączeniem do przestrzeni. Osoba po prawej stronie pokazuje odległość z boku, dzięki czemu możesz przewijać Twittera podczas słuchania.

Spaces w internecie mają jednak duże zastrzeżenie: możesz dołączyć do Spaces, ale nie możesz jeszcze ich hostować samodzielnie, potwierdził rzecznik Twittera krawędź.

Twitter szybko otworzył Spaces i dodał funkcje w ciągu ostatnich kilku miesięcy, aby konkurować z dedykowaną aplikacją społecznościową Clubhouse i podobnymi funkcjami firm takich jak Discord i Facebook. Na początku maja Twitter zaczął udostępniać możliwość hostowania przestrzeni na urządzeniach mobilnych dla każdego, kto ma 600 lub więcej obserwujących.

READ  Łazik Perseverance NASA rozpoczyna swoją pierwszą kampanię naukową na Marsie

Izer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top