Oceny zawodników: Edmonton Oilers, Winnipeg Jets

Treść artykułu

Zespół Edmonton Oilers rozegrał zacięty mecz aż do dogrywki i pokonał Winnipeg Jets 4:3 po oszałamiającej bramce Zacha Hymana.

W sumie oddano 15 strzałów pierwszego rzędu dla Oilers, 16 dla Jets, z podzbiorem 5 strzałów ostrzegawczych, osiem dla Oilers i pięć dla Jets.

Kultowa gra Hokej ocenia wyniki graczy

Connor McDavid, 7. W pierwszej połowie meczu spokój. Został w tyle po backchecku, ale mimo to udało mu się trafić Nino Niederreitera, który w drugiej sekundzie odebrał mu 5 punktów. Chwilę później wziął udział w grze kombinowanej podań, która zapewniła Edmontonowi pierwszego gola. Strzelił szeroko, a następnie zdobył bramkę dla RNH w grze w przewadze, trzecią bramkę Edmontona. Wkład strzałów pierwszego rzędu (GAS): Równa siła +3/-1; Zespoły specjalne +2/-0.

Zach Hyman, 8. Był blisko bramki w pierwszej połowie, prawie odbijając po strzale Mattiasa Ekholma z zewnątrz. W przeciwnym razie brał udział w wymagającej grze czekającej i nie robił wiele hałasu, dopóki nie wszedł na lód w dogrywce i przypieczętował zwycięstwo. Gaz: ES +4/-1; ST +0/-0.

Ryan Nugent-Hopkins, 7. Zobaczył, że jego strzał chybił zbyt długo po pierwszym strzale, co doprowadziło do szarży 3 na 2 i ucieczki Seana Monahana. Zaznaczał krążek, zamiast zasłonić groźnego człowieka, Masona Appletona, przy pierwszym golu Winnipeg. Strzelił mocno do bramki i odebrał podanie McDavida, zdobywając trzeciego gola Edmontona. Rekompensata za poprzednie błędy. Sędziowie ukarali go karą w końcówce za nieodebrane wezwanie i obwiniono go, gdy zawodnik Winnipeg wbił kij w twarz kolegi z drużyny. Znalazł jednak trochę sprawiedliwości, wbijając krążek w lód, a następnie wbijając krążek w siatkę i zdobywając zwycięskiego gola Hymana. Gaz: ES +2/-2; st. +1/-1.

Leon Draisaitl, 6. Gra na wysokim poziomie, trochę dobrze w ataku, trochę słabo w obronie. Na początku drugiej połowy trafił w siatkę. Gaz: ES +3/-3; ST +1/-0.

Adam Henryk, 6. Spokojnie, ale bez większych błędów w trudnym meczu. Raiders prowadzili z czasem 2:50 na trudnym PK w Edmonton. Gaz: ES +0/-0; ST +0/-0.

Warren Voegele, 7. Latał tam i radził sobie w pierwszej szóstce. Atakował na lód, wykonał świetny ruch, a na początku drugiej sekundy dał Draisaitlowi jednorazową bramkę. Wykonał świetne podanie, dzięki któremu Draisaitl zdobył pierwszego gola dla Edmontona. Gaz: ES +2/-0; ST +0/-0.

Ryan McLeod, 5. Cicha gra ale swoją robotę wykonała całkiem nieźle, także na PK. Gaz: ES +1/-0; ST +0/-0.

Evander Kane, 6. Był gotowy do odbicia i uderzył Nate'a Schmidta buntem w końcówce pierwszej minuty. W drugiej minucie miał ucieczkę, ale nie był w stanie zmarnować strzału ani odbicia. Zremisował z Nurse i Hymanem, a Oilers prowadzili sześcioma. Gaz: ES +3/-0; ST +0/-0.

Corey Perry, 6. Walczył z Mount Logan Stanley na wysokości 12 stóp i 11 cali na początku, aby wciągnąć swoją drużynę do gry. W drugiej minucie mocno uderzył w bramkę po strzale. Gaz: ES +1/-0; ST +0/-0.

Maciej Janmark, 5. Część zwycięskiego wysiłku PK w Edmonton, poza tym przebiegałaby spokojnie. Gaz: ES +0/-0; ST +0/-0.

Derek Ryan, 7. Pojawił się epizodycznie w jednym meczu, walcząc o miejsce w wyjściowym składzie. Gonił krążek po bandach na początku PK, co doprowadziło do 5-jardowej włóczni Marka Scheifele. Strzelił do domu i spowodował faul na bramce Browna. Brown uderzył go podaniem na początku trzeciej tercji i po własnej bramce zdobył rzut karny. Gaz: ES +2/-0; ST +0/-1.

Connor Brown, 7. Wypalił strzał ze szczeliny i zdobył drugiego gola Edmontona, swojego pierwszego gola w tym roku w prime time. Na początku trzeciej tercji naładował lód i przygotował Ryana do oddania doskonałego strzału. W trzeciej minucie pozwolił na podanie prowadzące do bramki Brendana Dillona. To trzeci gol Browna w sześciu meczach. Gaz: ES +2/-2; ST +0/-0.

Maciej Ekholm, 5. Dużo błędów, kilka dobrych zagrań. Upadł na niebieską linię, powodując wczesną sytuację 3 na 2 i serię niebezpiecznych strzałów z woleja. Pozwolił Ehlersowi na ucieczkę na początku drugiej tercji, ale napastnik Jets nie trafił w siatkę. Ustawił Browna na swoim celu. Gaz: ES +2/-4; ST +0/-0.

READ  Wideo i aktualizacja: Bull ładuje wielu zawodników podczas długodystansowej imprezy terenowej

Evana Boucharda, 5. Podobnie jak w pierwszym przepuścił kilka nacięć, oddając za dużo miejsca, po czym nie udało mu się uciąć podania. Doskonałe podanie rozciągające, które rozpoczyna pęd do zdobycia pierwszego gola dla Edmonton. Gaz: ES +2/-4; ST +0/-0.

Pielęgniarka Darnell, 7. W tej grze jest wiele rzeczy, które można lubić w przypadku Nurse, jest wiele mocnych zagrań ofensywnych. Już na początku meczu został wezwany do miękkiej kary. Wykonał dramatyczne podanie, które w drugiej sekundzie umożliwiło Kane'owi ucieczkę. Bronił Perry'ego w drugiej sekundzie, konfrontując się z Brendanem Dillionem po tym, jak samolot mocno uderzył w Perry'ego. Wykonał świetną robotę, eliminując rzut karny Edmontona po czterech minutach, zablokował jedno kluczowe podanie, a następnie wdarł się na lód i sam oddał doskonały strzał. Poprowadził drużynę z pięcioma trafieniami. Gaz: ES +6/-4; ST +0/-0.

Cody Sissy, 6. Wrócił do swojej dawnej pracy jako pielęgniarz, co nie jest złym pomysłem, biorąc pod uwagę trudności Desharnais w tej roli. Świetne podanie na początek niebezpiecznej akcji Oilers na początku drugiej sekundy. Pozwolił na strzał z zewnątrz przy pierwszym golu Winnipeg. W sekwencji bramkowej Browna wykonał kolejne świetne podanie. Gaz: ES +2/-3; ST +0/-0.

Vincent Desharnais, 6. Wykonał niezamierzony ekran Całkowitego Zaćmienia Słońca na Skinnerze przy drugim golu Winnipeg. Ale poza tym był zdrowy. Prowadził drużynę z czasem 4:42 na PK. Gaz: ES +1/-2; ST +0/-0.

Bret Kułak, 5. Jego luźne szczypanie na początku meczu doprowadziło do tego, że Ehlers oddał 2 strzały przy 1 i 5 kartkach. Ale ogólnie spełniło swoje zadanie. Gaz: ES +1/-2; ST +0/-0.

Stuarta Skinnera, 6. Mocny początek meczu, jednak w trzeciej kwarcie nie udało się obronić piłki i utrzymać prowadzenia. Świetnie obronił dwie minuty na ataku Ehlersa, a potem kolejną na Scheifele kilka zmian później. Za pierwszym razem powstrzymałem się od złej rady Ehlersa. Kopnął odbicie, które zostało zamienione na pierwszego gola Winnipeg. Desharnais zatrzymał go przy drugim golu i miał niewielkie szanse na bramkę Seana Monahana, trzeciego gola Winnipeg.

W kulcie hokeja

McCurdy: Wspaniała wiadomość, czołowi młodzi napastnicy wracają do organizacji Oilers