Nowy wygląd polskiej strony VOD.PL

Ringerie Axel Sprinkler Polka udostępniła nową wersję swojego serwisu VOD.PL, wspólnego przedsięwzięcia z polską firmą Redge Technologies, wcześniej znaną jako Attende Software.

Nowa wersja serwisu VOD.PL będzie obsługiwać najważniejsze punkty końcowe oraz zawierać atrakcyjne aplikacje UX i UI. Dostęp do filmów i seriali z bazy VOD.PL jest możliwy przez określony czas w ramach oferty. Nowa odsłona serwisu VOD.PL oferuje nowoczesny odtwarzacz wideo oraz wyszukiwarkę dostępnych tytułów. Nawigacja została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikowi szybkie znalezienie poszukiwanych treści. Nowością jest również możliwość zapisywania wybranych filmów i seriali na liście ulubionych.

Obecny system logowania to autorski serwis Ringier Axel Springer O! Zastąpione bezpieczną i intuicyjną autoryzacją dostarczoną przez Kondo. Zapewnia dostęp nie tylko do VOD.PL, ale także do wielu serwisów, serwisów i ofert z wieloma loginami i hasłami.

Odwiedzający mogą korzystać z VOD.PL w nowszych wersjach przeglądarek internetowych oraz aplikacji na Androida lub iOS. Aplikacje obsługują Google Chromecast, kolejnym krokiem jest dostarczenie ekskluzywnych aplikacji VOD.PL na telewizory z systemami Android TV, Samsung TV i LG WebOS.

Komentując ten rozwój, Piotr Słubowski, Dyrektor Ringier Axel Springer Polka, Dyrektor Pionu VOD: Podczas współpracy skupiliśmy się na doświadczeniu odbiorców i realizacji funkcji, z których najprzyjemniej korzystać na naszej stronie. Wśród innowacji wyróżniamy intuicyjny interfejs, nowoczesny odtwarzacz oraz nowy system uwierzytelniania.”

Presmisla Frasunek, członek zespołu Ridge Technologies, dodała: „Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z szefem sektora cyfrowego w Polsce. Serwis VOD.PL zawsze był wzorem, jeśli chodzi o jakość i rozpiętość biblioteki treści. Wierzymy, że aktualizacja tej technologii przyczyni się do sukcesu rynkowego.”

READ  Care ignoruje zakaz handlu. Sklepy są otwarte w niedziele

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top