Nowa gwiazda tenisa, Emma Radocano, świętuje powrót do Wielkiej Brytanii, grając z księżną Cambridge

Po powrocie do Wielkiej Brytanii podążaj za nią Wygrana US Open wcześniej we wrześniu, 18 lat Wybierz jednego z najpopularniejszych dublerów, jakich można sobie wyobrazić.

Podczas uroczystości upamiętniającej Raducanu i innych brytyjskich bohaterów Flushing Meadows udałem się na dwór z księżną Cambridge w Londynie.

Kate jest sponsorem Związku Tenisowego (LTA), a Raducanu nazwał to „idealnym dniem na grę w tenisa”.

Raducanu oszołomiła świat tenisa, wygrywając US Open w niecodziennym wyścigu, w którym nie straciła seta.

Stała się pierwszą w historii kwalifikatorką – mężczyzną lub kobietą – która zdobyła tytuł Grand Slam, wchodząc do turnieju z numerem 150 na świecie.

Jednak podczas piątkowej imprezy ogłosiła, że ​​po wygranej rozstała się z trenerem Andrew Richardsonem.

Richardson towarzyszyła Radocano podczas US Open, gdzie trenowała ją w swoim genialnym dzienniku do tytułu Grand Slam.

Mówi jednak, że teraz szuka bardziej doświadczonego trenera.

„Tam, gdzie byłem po Wimbledonie, zająłem 200. miejsce na świecie i myślałem, że Andrew będzie świetnym trenerem próbnym, więc pojechaliśmy do Stanów, ale nigdy nie marzyłem o wygraniu US Open i przebiegłem wyścig i jestem teraz 22. miejsce na świecie, co jest dla mnie szalone.”

„Czuję się tak, jak w tym momencie mojej kariery, grając najlepszych graczy na świecie, wiedziałem, że naprawdę potrzebuję kogoś, kto ma doświadczenie w WTA Tour na wysokich poziomach, co oznaczało, że szukałem kogoś, kto był na tym poziomie i znał co zajęło.

„A zwłaszcza teraz, ponieważ jestem w tym taki nowy, naprawdę potrzebuję kogoś, kto mnie poprowadzi, kto już przez to przeszedł”.

READ  Mistrz GLORY Rico Verhoeven obroni tytuł wagi ciężkiej przed Alistairem Overeemem 23 października

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top