Niebezpieczeństwo! Zwycięska passa mistrza Mattii Roach osiągnęła 17 meczów

„Niebezpieczeństwo!” Bohaterka Mattia Roach udowodniła, że ​​z łatwością pokona dziesiątki testowych wskazówek.

Ale oprócz zademonstrowania doskonałych umiejętności z dzwonkiem, fenomen musiał przygotować się na kolejne wyzwanie, które z każdym zwycięstwem mogło stać się trudniejsze: wymyślanie chwytliwych opowieści do każdego odcinka telewizyjnego.

Czytaj więcej:

NS „Niebezpieczeństwo!” Mistrz Mattia Roach jest dumny z rodziny i wygrywa 16. mecz

To są mniej znane konsekwencje kontrolowania „Niebezpieczeństwa!” Kategorie takie jak 23 lata.

Roach, który dorastał w Halifax, a obecnie mieszka w Toronto, ma najdłuższą passę wśród Kanadyjczyków z 17 zwycięstwami i ósmą najdłuższą passą w historii zawodów.

„Niebezpieczeństwo!” Mistrz, który został gospodarzem Ken Jennings, jest rekordzistą z 74 kolejnymi zwycięstwami w 2004 roku.

Historia toczy się dalej pod reklamą

W środowym odcinku Roach pokonała swojego najbliższego konkurenta zaledwie o dolara po Final Jeopardy! okrągły. Ben Hsia miał dokładnie dwa razy więcej, a obaj poprawnie odpowiedzieli na ostatni klucz.

Całkowity zysk Roacha w ciągu 17 dni wynosi teraz 396 182 $.

„Jest coraz trudniej”, powiedziała Roach, gdy została wezwana w dniu jej trzynastego odcinka.

„Nie obserwowałem Kena biegającego przez cały czas jako dziecko, ponieważ miałem około pięciu lub sześciu lat, kiedy to się działo, ale jestem pewien, że musiał już zdrapywać dno beczki z końcem „on-ona”.

Te osobiste anegdoty pojawiają się zwykle po pierwszej przerwie reklamowej, kiedy gospodarze Jennings lub Mayim Bialik dają każdemu uczestnikowi kilka minut na opowiedzenie publiczności o sobie.

W poprzednich odcinkach Roach zabawiała ich relacjami z jej pierwszego pocałunku, w którym samochód jej matki wjechał na parking i splunął na nią podczas programu komediowego.

Tak długo, jak wygrywasz, będziesz potrzebować więcej historii.


Kliknij, aby odtworzyć wideo:Kanadyjskie niebezpieczeństwo! Mistrz Mattia Roach


Kanadyjskie niebezpieczeństwo! Champion Mattia Roach – 7 kwietnia 2022

Roach powiedziała, że ​​jej rodzice pomogli jej w przygotowaniu materiału, ale istnieje strategia rozpowszechniania tych osobistych anegdot, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Kiedy zadebiutował, program oferował „celowo nudne i ogólne treści”.

Historia toczy się dalej pod reklamą

„Nie chciałam iść dalej, zagrać w jedną grę, a potem anegdota, którą dałem w tej grze, stała się czymś, w którym mam ochotę podpalić się i opowiedzieć historię o czymś, co wydaje się tak ostentacyjne” – wyjaśniła.

„Ale potem, po moich pierwszych czterech koncertach, zrobiliśmy sobie przerwę w nagrywaniu i pamiętam, że pisałem do producenta zajmującego się opowieściami o uczestnikach i pomyślałem: „Chcę dać ci lepszy materiał. Bo rzeczy, które ci wysłałem za pierwszym razem, wydawały się naprawdę nudne. Obiecuję, że jestem bardziej interesujący niż to.

Roach powiedział, że program przedstawia uczestnikom arkusz pytań z zachętami do inspirowania historii. Jej pierwsza dotyczyła jej najcenniejszej rzeczy – kurtki jeansowej jej ojca z lat 80-tych.

We wtorkowym meczu Roach zebrał w sumie 368 981 $.

Zapewnił również miejsce w programie Tournament of Champions, który ma wyemitować jesienią.

Ten raport został po raz pierwszy opublikowany przez The Canadian Press 27 kwietnia 2022 r.

— Z aktami Nicole Thompson w Toronto.

© 2022 Prasa kanadyjska

READ  Douglas Copeland, światowej sławy autor Gen X, maluje niebo wysoko nad punktem orientacyjnym na West Endzie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top