Nidaa w Toronto szuka ludzi do nowego filmu Adama Sandlera

Ta rozmowa z obsadą może sprawić, że twoje lato, jeśli chcesz być częścią filmu i nie wstydź się Adam Sandler wielbiciel.

według Magen Boys Rozrywkafirma zajmująca się imprezami i rozrywką z siedzibą w Toronto Nieoszlifowane kamienie szlachetne Gwiazda poszukuje wykonawców w tle do swojego najnowszego projektu, Jesteś Nie zapraszam na moją bat micwę!

Zgłoszenie jest bardzo łatwe.

Film ma na celu wyselekcjonowanie artystów tła w trzech różnych grupach wiekowych, Od 6 do 11 lat, od 12 do 17 lat i powyżej 18 latktóry miał również „przeżyły doświadczenie uczęszczania na bar lub bat micwę”.

Należy jednak zauważyć artyści w tle Osobom poniżej 16 roku życia, które są zarezerwowane, musi towarzyszyć rodzic lub towarzysz podczas dni testowania i filmowania.

Wezwanie mówi również, że filmowanie odbędzie się w GTA w dni powszednie między 29 czerwca a 12 sierpnia, a ludzie prawdopodobnie będą potrzebni przez kilka dni, w zależności od roli i sceny.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, jest zainteresowany aplikowaniem, może to zrobić tutaj.

Będziesz musiał przesłać dwa profesjonalne zdjęcia, wypełnić formularz dotyczący aktualnych rozmiarów odzieży i przesłać status szczepień.

Dlatego jeśli nie masz lub nie znasz żadnej z poniższych informacji, możesz chcieć je sprawdzić przed złożeniem wniosku.

Nadchodzący film, który podobno będzie kręcony w Toronto, to film Adaptacja powieści młodzieżowej o tej samej nazwie.

książka Opowiada historię młodej żydowskiej dziewczyny o imieniu Stacey Friedman, która przygotowuje się do świętowania swojej bat micwy.

Książka skupia się głównie na walce grupy młodych dziewcząt o chłopca. Więc nie martw się, że będzie to tak samo stresujące jak niektórzy Ostatnie projekty Sandlera.

Zaproszenie na casting do filmu Adama Sandlera

Wynagrodzenie: do ustalenia

Kto powinien się zgłosić: Ktoś, kto kocha Adama Sandlera i chce mieć na planie autentyczne wrażenia filmowe.

Złóż wniosek tutaj

READ  Zobacz reakcję Johnny'ego Deppa, gdy dyrektor Disneya został zapytany, czy studio podobał się pomysł zapłaty ponad „milionu alpak” Piratom z Karaibów

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top