2022-06-22 | Komunikat prasowy | Molex wyznacza nowy standard w oszczędzających miejsce połączeniach dzięki komercyjnej dostępności 4-rzędowych złączy panel-płyta

Najmniejsze na świecie złącza panel-płytka idealnie nadają się do smartfonów o ograniczonej przestrzeni, smartwatchów, urządzeń do noszenia, urządzeń AR/VR i nie tylko

Zagnieżdżony układ obwodów oszczędza 30% miejsca w porównaniu z tradycyjnymi konstrukcjami złączy

Zaawansowane funkcje zapewniają zwiększoną moc dla bardziej niezawodnej wydajności

Ponad 50 milionów sztuk wysłanych od 2020 roku w celu wsparcia głównych producentów inteligentnych zegarków

Lisle, Elle.A 22 czerwca 2022 /PRNewswire/- molexŚwiatowy lider w elektronice i innowator w dziedzinie łączności ogłosił dziś komercyjną dostępność złączy Molex Quad-Row Board-to-Board, które oferują pierwszy w branży układ zagnieżdżonych obwodów, aby zaoszczędzić 30% miejsca w porównaniu z tradycyjnymi konstrukcjami złączy. Te oczekujące na opatentowanie złącza zapewniają twórcom produktów i producentom urządzeń większą swobodę i elastyczność w zakresie obsługi wbudowanych elementów, w tym smartfonów, smartwatchy, urządzeń do noszenia, konsol do gier i urządzeń rozszerzonej/wirtualnej rzeczywistości (AR/VR).

Złącza Molex Quad-Row Board-to-Board oferują pierwszy w branży układ obwodów zagnieżdżonych, który pozwala zaoszczędzić 30% miejsca.

„Molex nieustannie pracuje nad innowacjami w zakresie łączności, aby wspierać mniejsze, mocniejsze urządzenia” – powiedział. Justin Kerr, wiceprezes i dyrektor generalny jednostki biznesowej Micro Solutions, Molex. „Dzięki czterorzędowym złączom panel-płyta o dużej gęstości nasi klienci mogą teraz zmieścić więcej funkcji, czujników i funkcjonalności w coraz ciasnych przestrzeniach bez uszczerbku dla wydajności urządzenia. W rezultacie Molex ustanawia nowy standard łączności i konfiguracji przestrzeni ”.

Pierwszy zagnieżdżony wykres kołowy zapewnia bezprecedensową przestrzeń

Długoletnia współpraca firmy Molex z twórcami produktów jednego z głównych producentów smartwatchów doprowadziła do wstępnego projektu czterorzędowych przewodów typu płytka-płytka. Inżynierowie Molex pracowali również z ekspertami ze światowego lidera w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji elastycznych obwodów drukowanych (FPC). Zespoły inżynierskie wspólnie zatwierdziły pierwszy w historii zagnieżdżony wykres kołowy, który umieszcza szpilki w czterech rzędach przy styku sygnału 0,175 mm. Rezultat zapewnia bezprecedensową oszczędność miejsca, jednocześnie umożliwiając łączność obwodów o wysokiej gęstości.

The Czterorzędowe złącza płytka-płytka Przystosowany do prądu znamionowego 3,0 A, spełniający wymagania klientów dotyczące dużej mocy w kompaktowej obudowie. Ponadto produkt jest zgodny ze standardowym skokiem spoiny 0,35 mm, aby przyspieszyć produkcję seryjną przy użyciu typowych procesów technologii montażu powierzchniowego (SMT). Niezawodna i solidna wydajność jest zapewniona dzięki osłonie wewnętrznej i wkrętowi elektrycznemu formowanemu z wkładką, który chroni wkręty przed uszkodzeniem podczas produkcji i montażu wagi. Ten potencjał, w połączeniu z rozległym wyrównaniem, ułatwia łatwe i bezpieczne kojarzenie oraz niskie wskaźniki opadu.

READ  Warehouse Park: Nowa zielona przestrzeń w centrum Edmonton zostanie otwarta do 2025 r. - Edmonton

Produkcja masowa, różnorodne kombinacje zastosowań

Ponad 50 milionów czterorzędowych złączy zostało wysłanych od 2020 roku, aby wspierać najlepiej sprzedający się smartwatch na świecie. delikatny molex Dbałość o projekt Produkcja ramp objętościowych doprowadziła do przyspieszonej produkcji. Złącza obsługują również większy rozmiar szpuli, ułatwiając wydajność produkcji, co skutkuje poprawą wydajności produkcji.

Ponadto kompaktowe rozmiary i niezawodne działanie czterorzędowych złączy typu płytka-płyta sprawiają, że idealnie nadają się do różnorodnych zastosowań, które coraz częściej wymagają płytek drukowanych i elastycznych zespołów. Zdolność do sprostania wymaganiom miniaturyzacji produktów stwarza praktycznie nieograniczone możliwości dla rozszerzonej/wirtualnej rzeczywistości, motoryzacji, telekomunikacji, konsumentów, obronności, Internetu rzeczy, zastosowań medycznych i urządzeń ubieralnych.

Dostępność

Złącza Quad-Row Board-to-Board firmy Molex są dostępne na całym świecie w konfiguracjach 32- i 36-pinowych, a wkrótce pojawią się konfiguracje 20- i 64-pinowe. Trwają plany obsługi do 100 szpilek.

Rozwiązania konsumenckie i komercyjne firmy Molex

Dziedzictwo firmy Molex w dostarczaniu komunikacji o znaczeniu krytycznym obejmuje cały ekosystem mobilny dzięki sprawdzonej wiedzy w zakresie technologii 5G, mmWave, RF, integralności sygnału, anten, zasilania, kamer i wyświetlaczy. Precyzja, możliwości produkcyjne i miniaturyzacja umożliwiają firmie Molex sprostanie wymaganiom dynamicznego rynku, zapewniając jednocześnie wiodącym producentom i dostawcom urządzeń mobilnych najmniejsze, najgęstsze i najbardziej zaawansowane dostępne obecnie złącza.

O Molexie

Molex to wiodąca globalna firma elektroniczna, której celem jest uczynienie świata lepszym i bardziej połączonym miejscem. Dzięki obecności w ponad 40 krajach Molex umożliwia wprowadzanie innowacyjnych technologii transformacyjnych w branży motoryzacyjnej, centrów danych, automatyki przemysłowej, opieki zdrowotnej, 5G, chmury i urządzeń konsumenckich. Dzięki zaufanym relacjom z klientami i branżą, niezrównanej wiedzy inżynierskiej, jakości produktów i niezawodności, Molex realizuje nieskończony potencjał Tworzenie połączeń na całe życie. po więcej informacji odwiedź www.molex.com.

(PRNewsfoto/Molex Incorporated)

Cision Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów:https://www.prnewswire.com/news-releases/molex-sets-new-standard-in-space-saving-connections-with-commercial-availability-of-breaking-quad-row-board-to- Złącza płyt 301572696.html

READ  Chiny z powodzeniem uruchomiły statek kosmiczny, aby uzupełnić dostawy towarów

Źródłem jest Molex Incorporated

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top