Nickmercs mówi, że Halo Infinite to „ten sam stary gówno”

W ciągu ostatnich kilku dni wielu graczy miało okazję spędzić z nimi czas nieskończona aura Tryb wieloosobowy. Jak dotąd odbiór był dość solidny, a wielu fanów Halo wydaje się całkiem zadowolonych z wczesnego wydania. Jednak nie wszyscy wydają się być pod wrażeniem, w tym Nicholas „Nickmercs” Kolcheff. W ostatnim filmie udostępnionym dla Jego TikTokNickmercs omawia największe ekskluzywne produkty Xbox w tym roku. Podczas gdy operator powiedział, że mu się to podoba nieskończona auraStwierdził też, że gra nie oferuje wiele z tego, czego gracze oczekują od serii.

„Grałem w Halo. Całkiem nieźle, ale tak samo stary, wiesz? Doktorek mnie uderzył i zgadza się” – powiedział operator. Nickmercs wyjaśnił dalej. – To samo stare imię oznacza… co to znaczy? To znaczy, że dobrze się bawię, ale wydaje mi się, że to ta sama stara rzecz, wiesz?

Warto zauważyć, że Nickmercs nie jest jedynym graczem, który wydaje się tak czuć nieskończona aura. podczas transmisji rozmowy, Podobne myśli wyraził Michał „Całun” Grzesiek, opisując grę jako „czego się spodziewałem”. Jednak Shroud oświadczył, że jest zainteresowany kampanią gry dla jednego gracza, która ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak opinia publiczna nieskończona aura powstają z czasem. Transmisje na żywo, takie jak Nickmercs i Shroud, prawdopodobnie dowiedzą się o mocnych stronach gry, gdy 343 Industries doda więcej aktualizacji, lub może to być nieskończona aura Tylko nie oni. Nie każda gra jest dla każdego, a dostępnych jest wystarczająco dużo strzelanek, aby gracze mogli znaleźć tę, która najlepiej pasuje do ich stylu gry i preferencji.

nieskończona auraPełna premiera zaplanowana jest na 8 grudnia na Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC. W międzyczasie czytelnicy mogą sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z nieskończona aura Tutaj.

READ  Najnowsza opona Pirelli Scorpion Enduro M wygląda jak Maxxis Assegai, ale z nowym karkasem

Czy miałeś okazję wskoczyć? nieskończona aura dystans? Jak do tej pory myślisz o grze wieloosobowej? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *