Najnowsze słuchawki Razer Hammerhead True Wireless są wyposażone w oświetlenie ANC i RGB

Kiedy Razer wyszedł z plikiem Hammerhead True Wireless W 2019 roku słuchawki douszne były jednymi z pierwszych, które zawierały tryb Bluetooth o niskim opóźnieniu do gier. Od tego czasu ta funkcja trafiła do różnych słuchawkiW międzyczasie prawdziwy rynek bezprzewodowy stał się bardziej konkurencyjny. Wejdź do słuchawek Hammerhead True Wireless drugiej generacji, które kosztują o 30 USD więcej niż ich poprzednik o wartości 100 USD, ale zawierają dodatkowe funkcje premium.

Skaner

Na początek zawierają zarówno oświetlenie ANC, jak i RGB. Nie uzyskasz takiego samego efektu redukcji szumów, jakiego można oczekiwać od firmy Razer za 200 USD Hammerhead True Wireless Pro słuchawki douszne, ale firma twierdzi, że nowy model będzie nadal odfiltrowywał dźwięki przypominające szum samolotu. Dzięki aplikacji Razer Audio możesz dostosować kolor i jasność Chroma RGB. Program pozwala również dostosować ustawienia EQ do własnych upodobań. Inne ulepszenia obejmują obsługę Bluetooth 5.2 i nowy projekt, który, jak twierdzi Razer, poprawia izolację akustyczną i pasuje do większości ludzi.

Żywotność baterii, której możesz oczekiwać od modelu 2021, będzie się znacznie różnić w zależności od korzystania z funkcji RGB i ANC. Gdy oba są wyłączone, Razer twierdzi, że możesz spodziewać się sześciu i pół godziny odtwarzania na jednym ładowaniu i dodatkowych 26 godzin z dołączonym etui ładującym. Jednak te liczby spadają do czterech godzin i 20 godzin, gdy obie funkcje są włączone. Chociaż niekoniecznie jest to świetne, nadal jest to poprawa w stosunku do 19 godzin całkowitego czasu słuchania oferowanego przez poprzedni model.

Już dziś możesz kupić słuchawki Hammerhead True Wireless Earbuds Strona Razera za 129,99 USD.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Cotygodniowa ankieta: Jaki jest najlepszy telefon na MWC 2022?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top