Możesz teraz zarejestrować się, aby kupić Spotify Car Thing, ale prawdopodobnie nie powinieneś

Spotify ułatwia zdobycie Jego pierwsze urządzenie, Car Thingpoprzez otwartość Lista oczekujących na zakup urządzenia Każdy może do niej dołączyć od dzisiaj. Haczyk polega na tym, że produkt tylko na zaproszenie do przesyłania strumieniowego kosztował 79,99 USD, gdy był bezpłatny z opłaconą wysyłką i obsługą.

Chociaż Spotify pozwoli każdemu, kto ma konto, zapisać się na listę oczekujących, niezależnie od tego, czy jest ona bezpłatna, czy premium, nadal potrzebujesz konta premium, aby faktycznie korzystać z urządzenia. Ponadto, w nowej cenie 79,99 USD, warto ponownie sprawdzić, co potrafi Car Thing.

Car Thing jest dostarczany z wyborem mocowań do Twojego pojazdu.
Zdjęcie: Spotify

Car Thing nie jest samodzielnym urządzeniem Spotify. Łączy się z telefonem przez Bluetooth i wykorzystuje połączenie internetowe telefonu do strumieniowego przesyłania i sterowania odtwarzaniem utworów i podcastów z biblioteki Spotify. Car Thing również całkowicie zależy od połączenia Bluetooth, USB lub dodatkowego kabla telefonu z samochodem, co w zasadzie sprawia, że ​​urządzenie jest pilotem Spotify.

W praktycznym samochodzie?Wbudowane elementy sterujące dźwiękiem („Hej Spotify) były przydatne, ale może nie mieć znaczenia, czy wbudowane stereo robi to samo. Car Thing jest tylko ograniczone – chociaż Spotify planuje to zaktualizować – i nie jest już „bezpłatne”. Jeśli warto, zanim zarejestrujesz się, aby go kupić.

Możesz dołączyć do kolejki Car Thing na Spotify Na stronie internetowej firmy.

READ  Xiaomi 11 Lite 5G NE zostanie jutro uruchomiony w Indiach; Oczekiwane ceny, funkcje i specyfikacje

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top