Morty został wreszcie dodany do Fortnite, dwa miesiące po Ricku

Epickie gry Wreszcie dodał Morty do Jest to gra elektroniczna, druga połowa ikony Rick i Morty ruchomy binarny.

Dwa miesiące po dodaniu Ricka do battle royale, Epic Games to zrobiło ogłaszać Mecha Morty można teraz grać na linii bitwy z rozdziału 2 sezonu 7 jako towarzysz, wraz z drugą połową.

Morty przybywa w stroju Mecha Morty, który jest obecnie dostępny w sklepie z przedmiotami w grze, wraz z innymi kosmetykami inspirowanymi Rickiem i Mortym, w tym plecakiem Morty’ego na plecy i kilofem z przekąskami kosmicznymi.

Dodatkowo gracze będą mogli uzyskać „Spójrz na mnie! Rzuć” wraz z wyrażeniem „Zdobądź zwinność”, którego podgląd w akcji można zobaczyć poniżej:

Epic Games produkuje gry do dyspozycji Crossover niedawno z najnowszym dodatkiem będącym Marvel’s Gamora i DC Superman Lądowanie w grze wraz z zaskakującym włączeniem Wonder Woman.

Jest to gra elektroniczna Ostatnio samo w sobie wzbudziło kontrowersje po tym, jak Epic ujawnił nowy tryb gry zwany Jest to gra elektroniczna szarlatani w którym ośmiu graczy pracuje razem jako agenci, aby chronić i utrzymywać The Bridge. Ludzie w sieci stwierdzili, że sytuacja jest bardzo podobna do sytuacji, która jest bardzo popularna Pomiędzy nami.

Po dyskusjach online członkowie Pomiędzy nami zespół programistów, Wewnętrzna lenistwoI Skomentuj nowy Jest to gra elektroniczna sytuacja Wyrażając swoje rozczarowanie. Menedżerka ds. społeczności Victoria Tran napisała na Twitterze: „Współpraca była naprawdę świetna”.

w innym miejscu, Ryan Reynolds powinien ograniczyć ilość do dyspozycji Bawić się.

READ  Genesis przedstawia nowe G80 Sport

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top