Montreal Canadiens Logan Maillo – TSN.pl

Firma Montreal Canadiens ogłosiła w środę, że Groupe CH wprowadza plan działania Szacunek i Zgoda, którego celem jest podniesienie świadomości pracowników i opinii publicznej na temat tragicznych konsekwencji cyberprzemocy seksualnej.

„Naszym celem jest przyczynienie się do podnoszenia świadomości i edukacji na temat koncepcji szacunku i zgody” – powiedziała dziennikarzom w środę podczas rozmowy telefonicznej kanadyjska wiceprezes ds. zaangażowania społecznego i dyrektor generalna Fundacji Genevieve Beckett.

Zespół ogłosił, że plan koncentruje się na „środowisku wewnętrznym Groupe CH, a także środowisku zewnętrznym i społecznym” i rozpocznie się od początkowego funduszu inwestycyjnego w wysokości 1 miliona USD. Trwają również inicjatywy mające na celu rekrutację kobiet na kluczowe stanowiska w dziale Hockey Operations.

„Chcemy mieć pewność, że nasze działania są częścią skoordynowanego podejścia, które spowoduje pozytywne zmiany w naszej firmie i społeczności hokejowej” – powiedział w oświadczeniu Jeff Molson, właściciel, prezes i dyrektor generalny Canadiens. „Jesteśmy dumni, że nasi partnerzy biznesowi i społeczności dołączają do nas w tym ważnym biznesplanie”.

Ogłoszenie pojawia się prawie dwa miesiące po tym, jak Kanadyjczycy wybrali obrońcę London Knights Logana Maillo w pierwszej rundzie NHL Draft 23 lipca. Mallo, który był wypożyczony do SK Legon w Szwecji w zeszłym sezonie, został w grudniu ukarany grzywną przez szwedzkie władze po tym, jak przyznał się do dwóch zarzutów udostępnienia zdjęcia kobiety dokonującej aktu seksualnego bez jej zgody.

Wybór został szeroko skrytykowany, a premier Justin Trudeau powiedział, że zespół „wykazał brak osądu”.

Paquette powiedziała, że ​​chociaż Mailloux uczy się i otrzymuje leczenie od organizacji, nie ma jeszcze planów, aby 18-latek dotarł do innych członków społeczności.

„W działaniach Logana i jego drodze do edukacji, będzie pracował jako wolontariusz” – wyjaśniła. „Po kilku rozmowach, które przeprowadziliśmy z zarządem zewnętrznym, nie zalecono Loganowi, aby rozmawiał z innymi dziećmi, młodzieżą lub grupami o tym, co się stało.

READ  Zack Hyman: Jaki zawodnik byłby idealny, aby pomóc Edmonton Oilers przejść do następnego kroku?

„Potrzebuje własnej podróży – swojej wiarygodności – aby o tym porozmawiać. Musimy upewnić się, że kiedy mówi o tym, co się stało i dlaczego to zrobił, musi zakończyć swoją podróż jako osoba.”

Tydzień przed projektem Milo opublikował na Twitterze oświadczenie, w którym prosił drużyny, aby go nie wybierały. Kanadyjczycy przeciwstawili się żądaniom, wybierając go na 31. miejscu w klasyfikacji generalnej, a wkrótce po tym posunięciu obronili dyrektor generalny Mark Bergiveen i zastępca dyrektora generalnego Trevor Timmins.

„Będziemy ściśle z nim współpracować i udzielać mu potrzebnego wsparcia. Wiem, że żałuje incydentu, z którym tak naprawdę nie zgadzamy się w każdym tego słowa znaczeniu” – powiedział Bergevin dziennikarzom po projekcie. „Ale to młody człowiek, który popełnił straszny błąd w ocenie.

„I musimy z nim pracować, już z nim rozmawialiśmy i jest tego bardzo świadomy i jest mu bardzo przykro. Więc to duży krok.”

Kanadyjczycy ogłosili na początku tego lata, że ​​Milo nie weźmie udziału w obozie dla początkujących ani głównym obozie treningowym w tym roku.

Na początku tego miesiąca Ontario Hockey League zawiesiła na czas nieokreślony Ontario za naruszenie oczekiwań ligi co do odpowiedniego zachowania zawodnika. Może ubiegać się o powrót do ligi 1 stycznia.

„Wciąż jesteśmy na początku tego procesu… Będziemy zajmować się sprawami dzień po dniu, krok po kroku z Loganem” – powiedział dziennikarzom dyrektor ds. rozwoju piłkarzy Rob Ramage. „Ale jest podekscytowany i myślę, że tam dotrze.

„Jest sposób, zanim wejdzie na lód z Montreal Canadiens”.

Milo powiedział wcześniej, że „bardzo mu przykro”, że zrobił zdjęcie jemu i młodej kobiecie bez jej zgody podczas „intymnej chwili”, a następnie podzielił się tym zdjęciem z kolegami z drużyny, „aby im zaimponować”.

Paquette powiedziała, że ​​organizacja skontaktowała się z rodziną ofiary, ale nie ujawniła szczegółów rozmów na prośbę rodziny i aby chronić ich prywatność.

READ  Bardzo szanuję Jamesa.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *