Montreal Canadiens Logan Maillo – TSN.pl

Firma Montreal Canadiens ogłosiła w środę, że Groupe CH wprowadza plan działania Szacunek i Zgoda, którego celem jest podniesienie świadomości pracowników i opinii publicznej na temat tragicznych konsekwencji cyberprzemocy seksualnej.

„Naszym celem jest przyczynienie się do podnoszenia świadomości i edukacji na temat koncepcji szacunku i zgody” – powiedziała dziennikarzom w środę podczas rozmowy telefonicznej kanadyjska wiceprezes ds. zaangażowania społecznego i dyrektor generalna Fundacji Genevieve Beckett.

Zespół ogłosił, że plan koncentruje się na „środowisku wewnętrznym Groupe CH, a także środowisku zewnętrznym i społecznym” i rozpocznie się od początkowego funduszu inwestycyjnego w wysokości 1 miliona USD. Trwają również inicjatywy mające na celu rekrutację kobiet na kluczowe stanowiska w dziale Hockey Operations.

„Chcemy mieć pewność, że nasze działania są częścią skoordynowanego podejścia, które spowoduje pozytywne zmiany w naszej firmie i społeczności hokejowej” – powiedział w oświadczeniu Jeff Molson, właściciel, prezes i dyrektor generalny Canadiens. „Jesteśmy dumni, że nasi partnerzy biznesowi i społeczności dołączają do nas w tym ważnym biznesplanie”.

Ogłoszenie pojawia się prawie dwa miesiące po tym, jak Kanadyjczycy wybrali obrońcę London Knights Logana Maillo w pierwszej rundzie NHL Draft 23 lipca. Mallo, który był wypożyczony do SK Legon w Szwecji w zeszłym sezonie, został w grudniu ukarany grzywną przez szwedzkie władze po tym, jak przyznał się do dwóch zarzutów udostępnienia zdjęcia kobiety dokonującej aktu seksualnego bez jej zgody.

Wybór został szeroko skrytykowany, a premier Justin Trudeau powiedział, że zespół „wykazał brak osądu”.

Paquette powiedziała, że ​​chociaż Mailloux uczy się i otrzymuje leczenie od organizacji, nie ma jeszcze planów, aby 18-latek dotarł do innych członków społeczności.

„W działaniach Logana i jego drodze do edukacji, będzie pracował jako wolontariusz” – wyjaśniła. „Po kilku rozmowach, które przeprowadziliśmy z zarządem zewnętrznym, nie zalecono Loganowi, aby rozmawiał z innymi dziećmi, młodzieżą lub grupami o tym, co się stało.

READ  Argos pokonał Blue Bombers w swoim pierwszym meczu na BMO Field prawie dwa lata temu

„Potrzebuje własnej podróży – swojej wiarygodności – aby o tym porozmawiać. Musimy upewnić się, że kiedy mówi o tym, co się stało i dlaczego to zrobił, musi zakończyć swoją podróż jako osoba.”

Tydzień przed projektem Milo opublikował na Twitterze oświadczenie, w którym prosił drużyny, aby go nie wybierały. Kanadyjczycy przeciwstawili się żądaniom, wybierając go na 31. miejscu w klasyfikacji generalnej, a wkrótce po tym posunięciu obronili dyrektor generalny Mark Bergiveen i zastępca dyrektora generalnego Trevor Timmins.

„Będziemy ściśle z nim współpracować i udzielać mu potrzebnego wsparcia. Wiem, że żałuje incydentu, z którym tak naprawdę nie zgadzamy się w każdym tego słowa znaczeniu” – powiedział Bergevin dziennikarzom po projekcie. „Ale to młody człowiek, który popełnił straszny błąd w ocenie.

„I musimy z nim pracować, już z nim rozmawialiśmy i jest tego bardzo świadomy i jest mu bardzo przykro. Więc to duży krok.”

Kanadyjczycy ogłosili na początku tego lata, że ​​Milo nie weźmie udziału w obozie dla początkujących ani głównym obozie treningowym w tym roku.

Na początku tego miesiąca Ontario Hockey League zawiesiła na czas nieokreślony Ontario za naruszenie oczekiwań ligi co do odpowiedniego zachowania zawodnika. Może ubiegać się o powrót do ligi 1 stycznia.

„Wciąż jesteśmy na początku tego procesu… Będziemy zajmować się sprawami dzień po dniu, krok po kroku z Loganem” – powiedział dziennikarzom dyrektor ds. rozwoju piłkarzy Rob Ramage. „Ale jest podekscytowany i myślę, że tam dotrze.

„Jest sposób, zanim wejdzie na lód z Montreal Canadiens”.

Milo powiedział wcześniej, że „bardzo mu przykro”, że zrobił zdjęcie jemu i młodej kobiecie bez jej zgody podczas „intymnej chwili”, a następnie podzielił się tym zdjęciem z kolegami z drużyny, „aby im zaimponować”.

Paquette powiedziała, że ​​organizacja skontaktowała się z rodziną ofiary, ale nie ujawniła szczegółów rozmów na prośbę rodziny i aby chronić ich prywatność.

READ  16-letnia gwiazda baseballu Jaida Lee rzuca pierwsze boisko w meczu Jaya

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top