CM Punk zmierzy się z „Incydentem Suzuki” na AEW Dynamite

CM Punk powiedział, że będzie dziś wieczorem mówił o „Incydencie z Suzuki” na AEW Dynamite.

Dla tych, którzy go przegapili, incydent z Suzuki sygnalizuje gniew fanów AEW z powodu przerwania wejścia Minoru Suzuki przed głównym wydarzeniem Dynamite w zeszłym tygodniu z Jonem Moxleyem, który wygrał mecz na swój powrót do domu. Cięcie wejścia uniemożliwiło fanom skandowanie nazwy piosenki “Kazi ni Nare”, jak to często robią. Zazwyczaj Suzuki wchodzi na ring, podczas gdy fani śpiewają „Kazi Ni Nare” wraz z piosenką, ale muzyka się kończy i Moxley zaczyna wchodzić, zanim nadejdzie moment.

Fani natychmiast zainteresowali się Twitterem i narodził się incydent Suzuki, który szybko stał się wirusowy, co doprowadziło do tego, że dziesiątki memów stały się wirusowe w mediach społecznościowych.

W aktualizacji Punk zabrał się do Twittera i powiedział, że zajmie się kontrowersją podczas pracy nad dzisiejszym komentarzem Dynamite.

“Zajmę się incydentem Suzuki. Nie ma za co” – napisał.

Nie ma jeszcze słowa o tym, jakie mecze Punk będzie komentował dzisiejszego wieczoru. Feud z Drużyną Taz rozpoczął się w Dynamite w zeszłym tygodniu, ale do chwili pisania tego tekstu nie ogłoszono żadnych meczów.

Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o AEW Dynamite dziś wieczorem i dołącz do nas, aby obejrzeć transmisję na żywo o 20:00 ET. Oto aktualny skład wraz z pełnym tweetem Punk:

* Dan Lambert prowadzi wyzwanie dla twardziela

* Eddie Kingston i Jon Moxley za 2 punkty 0

* Lance Archer i Minoru Suzuki rzucają wyzwanie Jonowi Moxleyowi

* Komentowanie CM Punk

Matt Hardy kontynuuje feud z Orange Cassidy

* Shawn Spears kontra Darby Allen

* Layla Hirsch kontra Jade Cargill

* Adam Cole debiutuje na ringu AEW przeciwko Frankie Kazarian

* Brian Danielson przemawia do mistrza świata AEW Kenny’ego Omega

READ  Były lekarz WWE opowiada o upadku Micka Foleya HIAC

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top