Mnóstwo nowych laptopów do gier Alienware pokazanych na targach CES 2023: oto, co musisz wiedzieć

Dwa otwarte laptopy

Obcy

Przed targami CES 2023 Alienware, spółka zależna firmy Dell, ogłosiła szeroką gamę nowych laptopów do gier: Alienware m18 i m16, Alienware x16 i x14 oraz Dell G16 i G15. Nowe laptopy są wykonane ze zaktualizowanych materiałów, mają udoskonalone projekty, odnowione centrum dowodzenia Alienware, Według komunikatu prasowego.

Ramy projektowe Alienware, zwane Legend, wkraczają teraz w trzecią aktualizację funkcjonalności i elementów projektowych, których celem jest poprawa „interakcji i komfortu — a wszystko to przy jednoczesnym umożliwieniu technologii o wysokiej wydajności”.

Nowe laptopy oznaczają odejście od Alienware, które zazwyczaj koncentruje się na ekranach o przekątnej 15 i 17 cali. Alienware twierdzi, że jest teraz w stanie oferować urządzenia z ekranem o przekątnej 16 i 18 cali dzięki ulepszeniom w technologiach termicznych.

Także: Najlepsze laptopy do gier

Wszystkie nowe laptopy do gier Alienware otrzymały listę nowych funkcji, w tym dłuższe ekrany o proporcjach 16:10, technologię zmniejszającą emisję niebieskiego światła bez uszczerbku dla jakości obrazu, kamerę internetową o wysokiej rozdzielczości oraz nową konstrukcję poprawiającą przepływ powietrza w laptop.

Seria M

Tył laptopa

Obcy

M18 to „najpotężniejszy laptop Alienware” dzięki procesorom Intel Core i9-13980HX 13. generacji, procesorom graficznym Nvidia GeForce RTX 4090, procesorom AMD Ryzen i grafice Radeon.

Nowe ulepszenia termiczne zwiększają przepływ powietrza w laptopie o 25% i wydajność cieplną o 35%, umożliwiając optymalizację chłodzenia w celu zwiększenia mocy laptopa do 250 W.

Według firmy Dell m16 oferuje podobną wydajność i ulepszone technologie w bardziej kompaktowej architekturze.

Seria X

Otwórz laptopa Alienware

Obcy

Laptop klasy premium x16 jest wyposażony w sześć głośników, wyświetlacz o proporcjach 16:10, 100 mini diod LED, nowe ulepszenia oświetlenia AlienFX Loop i Rainbow oraz większy touchpad. Dell twierdzi, że x16 jest lepszy niż x17 w „prawie wszystkim”.

Laptopy Alienware z serii X są wyposażone w procesory Intel Core HX 13. generacji, karty graficzne Nvidia GeForce RTX 4090 do laptopów oraz technologię AMD nowej generacji do urządzeń mobilnych.

Alienware x14 otrzymał w tym roku odświeżenie, a nowy model nosi nazwę x14 R2. Jego ekran ma o 97% więcej pikseli niż jego poprzednik, jest wyposażony w uniwersalne ładowanie USB-C i jest wyposażony w zaktualizowaną technologię termiczną.

Także: Usługa gier GeForce Now firmy Nvidia trafia do samochodów, aby jazda była przyjemniejsza

Seria G

281

Obcy

Laptopy Dell G15 i G16 będą dostępne w wielu metalicznych kolorach, ponieważ firma chce promować swoje laptopy z serii G wśród młodszych odbiorców.

Oba laptopy zawierają klawisze trybu G i makro, a każdy laptop ma różne opcje klawiatury strefowej, aby dopasować się do estetyki użytkownika. Wyposażone w zaktualizowane procesory Intel, AMD i Nvidia, notebooki Dell G15 i G16 zostały zaprojektowane z myślą o grach wymagających dużej ilości grafiki.

Oba laptopy z serii G są wyposażone w udoskonalone oprogramowanie Alienware Command Center.

Całkowicie nowy interfejs

Pulpit nawigacyjny AWCC

Obcy

Interfejs gier Alienware, Alienware Command Center, został w tym roku poddany przeglądowi. Posiada zupełnie nową strukturę i nowy projekt, aby poprawić wrażenia użytkownika.

Alienware Command Center to kompleksowy pulpit nawigacyjny, w którym użytkownicy mogą uzyskać dostęp do ustawień specyficznych dla gier, które określają ich wrażenia z gry. Dell twierdzi, że Alienware Command Center jest łatwiejsze w użyciu i poprawi wydajność gier użytkownika.

READ  Samsung może już zawiesić serię Galaxy FE

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *