Mnóstwo nowych laptopów do gier Alienware pokazanych na targach CES 2023: oto, co musisz wiedzieć

Dwa otwarte laptopy

Obcy

Przed targami CES 2023 Alienware, spółka zależna firmy Dell, ogłosiła szeroką gamę nowych laptopów do gier: Alienware m18 i m16, Alienware x16 i x14 oraz Dell G16 i G15. Nowe laptopy są wykonane ze zaktualizowanych materiałów, mają udoskonalone projekty, odnowione centrum dowodzenia Alienware, Według komunikatu prasowego.

Ramy projektowe Alienware, zwane Legend, wkraczają teraz w trzecią aktualizację funkcjonalności i elementów projektowych, których celem jest poprawa „interakcji i komfortu — a wszystko to przy jednoczesnym umożliwieniu technologii o wysokiej wydajności”.

Nowe laptopy oznaczają odejście od Alienware, które zazwyczaj koncentruje się na ekranach o przekątnej 15 i 17 cali. Alienware twierdzi, że jest teraz w stanie oferować urządzenia z ekranem o przekątnej 16 i 18 cali dzięki ulepszeniom w technologiach termicznych.

Także: Najlepsze laptopy do gier

Wszystkie nowe laptopy do gier Alienware otrzymały listę nowych funkcji, w tym dłuższe ekrany o proporcjach 16:10, technologię zmniejszającą emisję niebieskiego światła bez uszczerbku dla jakości obrazu, kamerę internetową o wysokiej rozdzielczości oraz nową konstrukcję poprawiającą przepływ powietrza w laptop.

Seria M

Tył laptopa

Obcy

M18 to „najpotężniejszy laptop Alienware” dzięki procesorom Intel Core i9-13980HX 13. generacji, procesorom graficznym Nvidia GeForce RTX 4090, procesorom AMD Ryzen i grafice Radeon.

Nowe ulepszenia termiczne zwiększają przepływ powietrza w laptopie o 25% i wydajność cieplną o 35%, umożliwiając optymalizację chłodzenia w celu zwiększenia mocy laptopa do 250 W.

Według firmy Dell m16 oferuje podobną wydajność i ulepszone technologie w bardziej kompaktowej architekturze.

Seria X

Otwórz laptopa Alienware

Obcy

Laptop klasy premium x16 jest wyposażony w sześć głośników, wyświetlacz o proporcjach 16:10, 100 mini diod LED, nowe ulepszenia oświetlenia AlienFX Loop i Rainbow oraz większy touchpad. Dell twierdzi, że x16 jest lepszy niż x17 w „prawie wszystkim”.

Laptopy Alienware z serii X są wyposażone w procesory Intel Core HX 13. generacji, karty graficzne Nvidia GeForce RTX 4090 do laptopów oraz technologię AMD nowej generacji do urządzeń mobilnych.

Alienware x14 otrzymał w tym roku odświeżenie, a nowy model nosi nazwę x14 R2. Jego ekran ma o 97% więcej pikseli niż jego poprzednik, jest wyposażony w uniwersalne ładowanie USB-C i jest wyposażony w zaktualizowaną technologię termiczną.

Także: Usługa gier GeForce Now firmy Nvidia trafia do samochodów, aby jazda była przyjemniejsza

Seria G

281

Obcy

Laptopy Dell G15 i G16 będą dostępne w wielu metalicznych kolorach, ponieważ firma chce promować swoje laptopy z serii G wśród młodszych odbiorców.

Oba laptopy zawierają klawisze trybu G i makro, a każdy laptop ma różne opcje klawiatury strefowej, aby dopasować się do estetyki użytkownika. Wyposażone w zaktualizowane procesory Intel, AMD i Nvidia, notebooki Dell G15 i G16 zostały zaprojektowane z myślą o grach wymagających dużej ilości grafiki.

Oba laptopy z serii G są wyposażone w udoskonalone oprogramowanie Alienware Command Center.

Całkowicie nowy interfejs

Pulpit nawigacyjny AWCC

Obcy

Interfejs gier Alienware, Alienware Command Center, został w tym roku poddany przeglądowi. Posiada zupełnie nową strukturę i nowy projekt, aby poprawić wrażenia użytkownika.

Alienware Command Center to kompleksowy pulpit nawigacyjny, w którym użytkownicy mogą uzyskać dostęp do ustawień specyficznych dla gier, które określają ich wrażenia z gry. Dell twierdzi, że Alienware Command Center jest łatwiejsze w użyciu i poprawi wydajność gier użytkownika.

READ  Wielki zwycięzca PS5, popularnej gry PS4 God of War Ragnarok State of Play

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top