Minnesota Twins przejmują Michaela A. Taylora z Kansas City Royals

MINNEAPOLIS (AP) — The Minnesota Twins przejęli weterana Michaela A. Taylora z Kansas City Royals w poniedziałek wieczorem, dodając głębię i obronę na swoim korcie macierzystym w zamian za dwie perspektywy ulgi.

254 z dziewięcioma biegami u siebie i 43 RBI w 414 pałkarzach w zeszłym sezonie z Royals, jego drugi rok w klubie po spędzeniu pierwszych siedmiu głównych sezonów ligowych z Washington Nationals.

Bliźniacy wysyłają 23-letniego Stephena Cruza i 25-letniego leworęcznego Ivana Ceske do Royals.

Najlepszy sezon ofensywny Taylora miał miejsce w 2017 roku w Nationals, kiedy trafił 271 z 19 homerami, 53 RBI i 806 OPS w 118 meczach. Ale największą wartością jest dla niego trawnik. Taylor zdobył Złotą Rękawicę w swoim debiucie w Royals w 2021 roku, dając Bliźniakom trzeciego gracza w swoim składzie, który zdobył nagrodę, dołączając do Byrona Buxtona (2017) i nowicjusza Joeya Gallo (2020 i 2021).

Taylor jest urodzonym rozgrywającym, który zapewnia Bliźniakom solidny plan rezerwowy za Buxtonem, którego kontuzje uniemożliwiły mu rozegranie ponad 92 meczów w sezonie prawie raz na osiem lat w wielkich ligach.

Gallo może grać na wszystkich trzech pozycjach w polu, z większością swojego doświadczenia w 2022 roku na lewym polu, gdzie Trevor Larnach również będzie w miksie. Gallo zdobył nagrodę Złotej Rękawicy jako dobry gracz. Max Kepler, kolejny solidny obrońca, był regularnym prawym obrońcą przez ostatnie siedem sezonów. Wraz z niedawnym odejściem przez wymianę mistrza AL, Luisa Arraeza, Alex Kirilloff jest w kolejce do objęcia prowadzenia w pierwszej bazie z Gallo najprawdopodobniej w miksie.

Bliźniacy mieli dobry początek nowego roku, co zostało podkreślone przez szokujące ponowne podpisanie kontraktu przez Carlosa Correę po nieudanych umowach z dwoma innymi zespołami. Wysłali Arraeza do rozpoczynającego miotacza Miami Pablo Lópeza.

Środkowe „a” w imieniu Taylora oznacza Anthony’ego. Wybrany przez Nationals w szóstej rundzie w 2009 roku, pochodzący z Fort Lauderdale na Florydzie otrzymał swój inicjał, aby odróżnić go od ostatniego Michaela Taylora, który grał na boisku w głównych ligach w latach 2011-14.

READ  Louis Blues Jordan Bennington Nazem Qadri Bidon

Cruz, mierzący 6 stóp i 6 centymetrów pochodzący z Dominikany, w zeszłym sezonie osiągnął 1-4 z 5,14 ERA, 35 spacerami i 72 strikeoutami w 56 inningach dla Double-A Wichita. W 120 mniejszych meczach ligowych Cruz miał 259 strikeoutów w 192 1/3 inningsa.

Sisk, który został pierwotnie wybrany przez St. Louis w 16. rundzie w 2018 roku z College of Charleston, w zeszłym sezonie podzielił się między Wichita i Triple A St. Paul. Poszedł 5-1 z 1,57 ERA, 29 spacerów i 76 strikeoutów w 63 rundach między dwoma zespołami. Sisk został przejęty przez Twins w ramach umowy z 2021 roku, która wysłała początkowego miotacza JA Happa do kardynałów.

___

AP MLB: https://apnews.com/hub/MLB i https://twitter.com/AP_Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *