Michał Kwiatkowski z Polski wystąpi na Tour de Polon

Tour de Polon 2021, jedyny światowy tour Polski, ma jutro rywalizować w Laponii ze wszystkimi dziewiętnastoma drużynami WorldTeams International Cycling Union (UCI), dwoma Wildcard UCI ProTeams i reprezentacją Polski.

Trasa zwykle odbywa się między dwoma Wielkimi Tourami – Tour de France i Vulta Espana.

Jednakże, ponieważ Tour de France rozpoczyna się na początku tego roku, a duża liczba kolarzy rywalizowała w igrzyskach olimpijskich w Japonii, polski wyścig etapowy zderza się z otwarciem Vulty.

Domowy zawodnik Inios Grenadiers Mikes Kviatkovsky w formie po porządnym 11NS Lokalizacja zakończyła się we Francji.

Dominant-Quick-Step jest zwycięskim zespołem od czasu dominacji w zeszłorocznych wyścigach i sprowadził do Polski Jono Almeidę i Michaiła Friedricha Honora.

Portugalski zawodnik, który wkrótce dołączy do zespołu ZEA na podstawie pięcioletniego kontraktu, może liczyć na swojego duńskiego kolegę z zespołu, aby ścigał pięściarzy we wczesnych etapach, a następnie wykorzystał swoją szybką zdolność do pokonania go w jeździe na czas.

Belgijski wieczór Remco wygrał Tour de Polon 2020 © Getty Images
Belgijski wieczór Remco wygrał Tour de Polon 2020 © Getty Images

Radzenie sobie z krótkimi wzlotami i upadkami lekcji jest czymś, co najlepiej zrozumie Belg z Lotto Soutlin, Tim Wellens.

30-latek ma w tym roku swoje nazwisko na Eto’o de Bezos, ale wciąż szuka sukcesu na poziomie światowego tournee.

Zespół ZEA jest fanem wspinaczki Diego Ulyssesa Emirates we Włoszech i będzie zachwycony tegoroczną trasą Tour de Polon.

Tour Italian Słowenia i Chettimana Cichlistica chciałyby rozbudować ten fort w wyścigu World Tour po wczesnych problemach z sercem we Włoszech.

Nie będzie jedyny.

Grubama-FDJ wysyła Węgiera Attilę Waltera, aby był skutecznym kolarzem na stromych końcówkach i jazdach na czas, podczas gdy Jorge Bennett Jumbo-Wisma z Nowej Zelandii, Australijczyk Jay Hindley z Teamu DSM lub kolumbijski Einer Rubio Movistar będą rywalizować przez całą trasę.

Tour de Polon 2021 UCI WorldTour ma być 23. z 31 wyścigów.

READ  Kontrowersje wokół przemysłu węglowego prowokują Polskę wobec sąsiadów

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top