Meyer strzelił dwa gole, a Diabły pokonały Red Wings i zakończyły poślizg trwający 3 mecze

Tyler Toffoli strzelił gola, a Vitek Vancic 22 razy obronił dla Diabłów (17-13-2), którzy zakończyli passę trzech porażek z rzędu.

Patrick Kane przedłużył swoją passę strzelców do trzech meczów, a Michael Hutchinson w swoim debiucie dla Red Wings (16-14-4) zanotował 32 interwencje, a ich bilans w ostatnich sześciu meczach to 1-5-0. We wtorek Hutchinson podpisał roczny dwustronny kontrakt.

Toffoli strzelił gola po przekierowaniu ze szczeliny po strzale Jespera Bratta i dał Devils prowadzenie 3-2 o 12:45 trzeciej tercji.

Meyer zremisował na 2:2 po 2:46 trzeciej tercji po strzale spod lewego koła, który odbił się od kija Hutchinsona i wpadł do siatki. To trzeci gol w dwóch meczach Mayera, który w poprzednich dziewięciu meczach nie zdobył żadnego punktu.

Szybki strzał Kane'a z dolnej części prawego koła po podaniu Alexa DeBrincata dał Red Wings prowadzenie 1:0 po 4:22 pierwszej tercji.

Meyer podwyższył na 1:1 po odbiciu od lewego słupka o 11:43.

Shane Gostisbehere dał Detroit prowadzenie 2:1 po strzale z lewego koła w 10:33 drugiej tercji.

Napastnik Detroit Christian Fisher i obrońca Jeff Petry zderzyli się ze sobą, próbując osłonić Dawsona Mercera wewnątrz niebieskiej linii Detroit o 14:26 drugiej tercji i nie wrócili do gry.

READ  Obrońca Canucks, Travis Hammonic, zostanie zaszczepiony dwukrotnie „wkrótce”, mówi trener