Meghan Markle Pal Jessica Mulroney staje się tajemnicza w programie Netflix

Meghan Markle Pal Jessica Mulroney staje się tajemnicza w programie Netflix

Była najlepsza przyjaciółka Meghan Markle, Jessica Mulroney, opublikowała tajemniczy cytat na Instagramie na kilka dni przed wypuszczeniem przez Netflix drugiego tomu serialu dokumentalnego o Księżnej Sussex.

„Najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem, to nauczyć się poruszać bez pośpiechu” – brzmiała wiadomość w oryginale Udostępnione przez projektanta wnętrz Hamptons, Toma Sameta.

Tajemniczy post projektantki mody pojawił się, gdy fani nadal zastanawiają się, dlaczego nie udzieliła wywiadu w pierwszym tomie „Harry & Meghan”, który pojawił się w serwisie streamingowym w zeszły czwartek, mimo że wcześniej była jedną z najbliższych przyjaciółek Markle.

Widzowie zauważyli jednak, że kiedy ałun „W garniturach” i jej mąż, książę Harry, też to zrobili Zastanawiając się nad ich zaangażowaniem na rok 2017 W programie pokazała materiał filmowy, na którym FaceTiming rozmawia z przyjaciółką o imieniu Jess przed brytyjską rodziną królewską Zobacz jej wideo na jej stronie.

Meghan Markle i Jessica Mulroney przytulają się na imprezie.
Jessica Mulroney, była najlepsza przyjaciółka Meghan Markle, podzieliła się tajemniczym cytatem z okazji premiery „Harry’ego i Meghan”.
Obraz drutu
Zrzut ekranu historii Jessiki Mulroney na Instagramie z cytatem, który brzmi: "Najlepszą rzeczą, jaką zrobiłem, było nauczenie się, jak poruszać się bez tłumów."
„Najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem, było nauczenie się, jak poruszać się bez tłumu” – czytamy w cytacie.
Jessicamulroni/Instagram

„O mój Boże, Jess, to się dzieje” – powiedział Markle w filmie. – Powiedział, żebym nie podglądał.

Rażąca nieobecność Mulroney w serialu doprowadziła wielu fanów do przypuszczenia, że ​​ona i była aktorka są nigdy w pełni nie wyzdrowiał od innych niesławny upadek w 2020 r.

Relacja byłych najlepszych przyjaciółek zmieniła się po wpływie Sashy Exeter Mulroney, 42 lata, oskarżony o „przywilej białej księgi” Wśród ruchu Black Lives Matter.

Doniesiono, że Markle, 41 Przerażona, że ​​została „wciągnięta w ten cały bałagan”. Po prostu z powodu jej związku z Mulroney.

Kolacja Equinox w Yorkville

Źródło powiedziało wcześniej Page Six, że Markle uważa, że ​​Mulroney „wykorzystuje” bycie bliskim przyjacielem rodziny królewskiej.

Obraz drutu

Dzień 8: Invictus Games Toronto 2017

Źródło powiedziało wcześniej Page Six, że Markle uważa, że ​​Mulroney „wykorzystuje” bycie bliskim przyjacielem rodziny królewskiej.

Obraz drutu

Następna


Księżna Walii miała na sobie klasyczne płócienne buty, które były…


Strona szósta następnie przekazała wiadomość, że Markle i Mulroney Oni już walczyli w swojej przyjaźni Przez jakiś czas księżna myślała, że ​​jej chłopak „wykorzystuje” jej królewską pozycję.

„Ich przyjaźń zdecydowanie nie jest tym, czym była kiedyś. I naprawdę, jak możesz mieć takie koleżeństwo, kiedy jeden facet w zasadzie robi karierę dzięki tej przyjaźni? „Powiedziało nam wówczas źródło.

Księżniczka Charlotte, książę George, Kate Middleton, Jessica Mulroney, Ivy Mulroney i Florence van Cutsem na weselu księcia Harry'ego i Meghan Markle.
Ślub księcia Harry’ego i Markle z 2018 roku, w którym uczestniczyła Mulroney i jej rodzina, pojawi się w drugim tomie przebojowego serialu dokumentalnego Netflix.
Obrazy Getty’ego

Nie jest jasne, czy Mulroney pojawi się w drugiej połowie „Harry’ego i Meghan”, która będzie w centrum uwagi Ślub pary 2018.

Była influencerką modową i jej dziećmi Weź udział w ceremonii. Podobno pomogła też pannie młodej dokonać wyboru Jej ostatnia sukienka na wielki dzień.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *