Little Spoilers and Troubled Spoilers: Środa, 2 czerwca – Szokujące wyznanie Chloe – Rozejm Nicka i Adama w niebezpieczeństwie

Plik Spojlery Young and Restless (Y&R) na środę2 czerwca nie docenił faktu, że Chloe Mitchell (Elizabeth Hendrickson) dokona szokującego wyznania, podczas gdy w grę wchodzą rozejm Nicka Newmana (Joshua Morrow) i Adama Newmana (Mark Grossman). W międzyczasie Victor Newman (Eric Bryden) przedstawi plan ataku, który może poważnie uszkodzić Billy’ego Abbotta (Jason Thompson) i Chunk Kuma.

Najpierw porozmawiajmy o tym wyznaniu, które Chloe ma wygłosić. Chloe już poznała Kevina Fishera (Greg Rikaart), ale on zmusi ją do kolejnej spowiedzi w środę. Czy uda mu się przekonać Kevina Khloe, by porzucił gliny?

Kevin mógłby argumentować, że Chloe została wciągnięta w coś, czego nie chciała być częścią. Mógłby nalegać, aby Chloe zdradziła Chelsea Lawson (Melissa Claire Egan) dla dobra jego rodziny.

Jeśli Chloe nie wystąpi i nie podzieli się teraz swoją wersją tej historii, cała ta sytuacja może wybuchnąć jej prosto w twarz.

Ostatnią rzeczą, której chce Khloe, jest zerwanie z Kevinem i dziećmi, więc musi dokładnie przemyśleć swój następny ruch. Ray Rosales (Jordi Villasuso) nie odpuści, więc może być tylko kwestia tego, jak bardzo Chloe jest skłonna to przyznać.

Cokolwiek by się nie stało, Khloe musiałaby rzeczywiście przyznać się do szokującego wyznania w gorącym środowym odcinku. W międzyczasie Nick będzie walczył z podejrzeniami dotyczącymi rozejmu, o który zawołał z Adamem.

Nick stara się mieć trochę zaufania do swojego brata, zwłaszcza że Adam postąpił słusznie i uratował życie Faith Newman (Reylynn Caster).

Niemniej Nick poradzi sobie z większą liczbą problemów związanych z zaufaniem – zwłaszcza jeśli Phyllis Summers (Michelle Stafford) będzie nadal próbowała zachowywać się tak, jakby więź znów zakończyła się katastrofą.

Phyllis może zasiać więcej nasion wątpliwości i sprawić, że Nick zacznie się zastanawiać, czy jakakolwiek relacja z Adamem naprawdę powinna zostać odbudowana.

READ  Ellie Kemper przeprasza za udział w kontrowersyjnym konkursie piękności jako nastolatka

Wiemy, że Nick szybko obroni Adama w tygodniu od 7 do 11 czerwca, więc wygląda na to, że Nick może wkrótce porzucić swoje ostatnie obawy. Jednak Nick może zawsze odczuwać potrzebę uważnego obserwowania Adama – rozejm albo jego brak!

Inne spoilery Y&R mówią, że Victor ma nadzieję, że uderzy mocno Baileya w ChancComm i zmiażdży konkurencję. Miałby plan, jak to zrobić, ale Adam nie zgodziłby się całkowicie, że był to właściwy wybór w przyszłych odcinkach.

Nastąpi starcie między Adamem i Victorem, gdy będą próbowali wymyślić najlepszą strategię, aby ścigać ich wspólnego wroga.

Spojlery do The Young and the Restless mówią, że wojna Billy’ego z Adamem i Victorem przyniesie kilka zakrzywionych piłek, więc nie przegap tego, co sklep ma dla Ciebie w sklepie. CDL będzie miał wszystko fajne Młode i niespokojne spoilery, wiadomości i aktualizacje Szukasz tego, więc szybko wysiadaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top