Megan Markle wywołuje zaskakujące reakcje Kate Middleton

Kate Middleton i Meghan Markle zebrały się w katedrze na mszy Świętej Dziękczynienia w sobotę, gdy księżna uczestniczyła w ceremonii uhonorowania 70-lecia królowej na tronie.

Księżna Sussex zwróciła szczególną uwagę, kiedy przybyła ze swoim mężem, księciem Harrym, ubrana w biały garnitur.

Pojawienie się Meghan na służbie wydawało się wywołać zaskakującą reakcję Kate, księżnej Cambridge.

Użytkownik Twittera Vee (MeghanMood), który prowadzi podcast Sussex Set, udostępnił klip, na którym Kate obraca się w katedrze. Kilku użytkowników Twittera twierdziło, że można ją było zobaczyć mówiąc „Wow” po odkryciu Sussexes.

Chociaż nie jest jasne, co dokładnie mówiła Kate, która świetnie wyglądała w żółtym stroju, królewski obserwator, używając nazwy użytkownika @lizcakeemporium, powiedział: „Ojej, czy ona powiedziała super? Coś się dzieje”.

Inny użytkownik zgodził się, pisząc: „Wow! Tego prawdopodobnie szukała. Harry i Meghan mieli swoją własną paradę. wat. „

Inny włączył się do dyskusji i napisał: „Ona oczywiście powiedziała 'fajnie’”.

Podczas gdy niektórzy pisali: „Niemożliwe? Czy to patrzy na Meghan? Omg”.

Niewielu udostępniło zdjęcie księżnej Sussex, pisząc: „Zastanawiam się, czy to właśnie Kate była„ niesamowita ”.

Jednak Kate Middleton jest bez wątpienia dynamiczną osobowością i zawsze zdobywa serca swoimi kochającymi i troskliwymi znakami. Są szanse, że powiedziałaby „Wow”, aby przekazać wspierającą wiadomość mamie Archiego i Lily.

READ  Prince William zostaje zaszczepiony | `` To był dzień broni '': podczas gdy książę William otrzymał swoją szczepionkę przeciwko COVID-19, internauci gromadzą się na jego `` ratunku ''

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top