Mark Sheveley wykonuje hat-tricka, aby poprowadzić Gatesa nad demonami

WINNIPEG – Mark Scheifele strzelił hat-tricka, pokonując siedmiomeczowy osobisty poślizg i poprowadził Winnipeg Jets do zwycięstwa 8:4 nad New Jersey Devils w piątek wieczorem.

Shivley zdobył swój czwarty hat-trick w swojej karierze w piątek wieczorem, prowadząc Winnipeg Jets do zwycięstwa 8-4 nad New Jersey Devils w piątek wieczorem w Canada Live Centre.

„Mieliśmy ciężki okres w hokeju” – powiedział Scheffel. „Nie byliśmy zadowoleni z naszej gry. Ale kiedy robisz w kółko właściwe rzeczy, robisz proste rzeczy, dobre rzeczy się zdarzają. Myślę, że dzisiejszy wieczór był tylko tego przykładem”.

Scheifele skompletował hat-tricka, zdobywając jedną bramkę po podaniu kapitana Blake’a Wheelera przy 9:36 trzeciej rundy, dając Winnipegowi prowadzenie 7-4. Wheeler asystował przy dwóch z trzech goli Shifley, gdy atak Gatesa ożył po przedłużającej się suszy.

„Udało nam się trochę odpocząć, udało nam się nabrać nowych nóg i widziałem was dziś wieczorem, wielu facetów miało więcej popu” – powiedział Schevel. „Dużo czasu jest wspaniałe, grając w liczbę meczów, w które graliśmy w tak krótkim czasie. Wykorzystaliśmy to na naszą korzyść.”

Nikołaj Eilers również odpadł pięć meczów z rzędu bez bramek, zdobywając dwa gole dla Winnipeg (11:8-4), a bramki strzelili także Christian Visalainen, Josh Morrissey i Adam Lowery. Bramkarz Conor Helbwick obronił 33 piłki, aby wygrać.

„Oczywiście, to (dwa gole) wiele znaczy” – powiedział Eilers. „Chcesz pomóc drużynie w każdy możliwy sposób i umożliwić wielu graczom zdobycie punktu na bramkę.

„ Punktacja jest fajna i nie jest tajemnicą. Ale ogólnie myślę, że zagraliśmy w grę, która dała nam szansę na wygraną i na to zasłużyliśmy.

Nico Hescher i Ryan Greaves strzelili bramki, dając New Jersey (9-8-4) prowadzenie 4-3 z przewagą 1:16 z drugiej połowy. Jack Hughes i Damon Severson strzelili bramki w pierwszej połowie.

READ  Cała presja na gwiazdy Maple Leafs, aby zarobić na swoich wyczerpanych pingwinach

— Oczywiście to dobrze, odkąd wygraliśmy mecz — powiedział Eilers — ale to nigdy nie powinno było się wydarzyć. Myślę, że przestaliśmy grać po 3-0 i daliśmy im czas i przestrzeń na rozwój ich gier.

Bramkarz Devils Jonathan Bernier, który obronił 26 razy 32 strzałami, został zastąpiony przez Mackenzie Blackwooda, aby rozpocząć trzecią rundę. Blackwood zatrzymał 6 z 8 strzałów.

Po doskonałym 3-0, Gates objął prowadzenie 6-4 w trzecim inningu.

„Przegraliśmy 3:0 i ciężko walczyliśmy” – powiedział trener Devils Lindy Ruff. „Pierwsze osiem minut (drugiej połowy) byliśmy wszyscy. Czy trochę się zmęczyliśmy? Tak.

„Zawsze frustrujące jest tak ciężka praca i niemożność sfinalizowania transakcji? Mieliśmy różne szanse, żeby wracać, ale nie dokończyliśmy transakcji. ”

Po tym, jak Hescher i Greaves dali New Jersey krótkie prowadzenie, Eellers zremisował wynik 4-4 z drugim golem w meczu 10:39 drugiej połowy. Andrew Cobb, ze swoim setnym asystentem w karierze, pomógł strzelić gola.

„Musimy oczyścić naszą strefę D”, powiedział Hischier. „ W tej lidze nie ma możliwości wygrania meczów hokejowych, gdy zdobędziesz kilka bramek, i tak właśnie stało się dzisiaj. Więc zdecydowanie musimy posprzątać. ”

Winnipeg będzie gospodarzem Toronto Maple Leafs w niedzielę, tego samego dnia Winnipeg Blue Bombers będzie gospodarzem Zachodniego Finału z Saskatchewan Roughriders. Wheeler ma rozegrać swój tysięczny mecz w National Hockey League w niedzielę,

Diabły wracają do domu, aby gościć senatorów w Ottawie w poniedziałek.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top