Maren Morris staje po stronie Meghan Markle w związku z ciągłym sprzeciwem wobec jej nowego dokumentu

Maren Morris staje po stronie Meghan Markle, gdy omawia krytykę, jaką była aktorka otrzymała w związku z jej nowym dokumentem Harry’ego i Megan.

The gonić za tobą Piosenkarz skrytykował hejterów za niepokojenie księżnej Sussex za rzekome odebranie księcia Harry’ego rodzinie królewskiej.

W filmie TikTok Morris powiedział: „Ta głęboka nienawiść i irytacja w szczególności wobec Meghan Markle – muszę powiedzieć, że większość z nich pochodzi od kobiet – jest dla mnie po prostu niezgłębiona”.

Dodała: „Ludzie mówią, że kobieta nie powinna zabierać mężczyzny z jego rodziny, to wszystko”. – Mm, widziałeś jego rodzinę?

Morris odniósł się następnie do kilku historycznych wydarzeń królewskich, kiedy członkowie rodziny królewskiej nie mieli innego wyboru, jak tylko opuścić rodzinę i zamieszkać z osobą, którą kochali.

Powiedziała swoim fanom, że wujek królowej Elżbiety opuścił rodzinę „ponieważ nie pozwolili mu poślubić kobiety, którą kochał”. [wife Wallis Simpson] Bo była po rozwodzie”.

Następnie piosenkarka omówiła rozdzierającą serce historię siostry zmarłej królowej, księżniczki Małgorzaty. „[She] Nie opuściła rodziny, ale chciałbym, żeby to zrobiła”.

„Z dala [late Princess] „Diana, historia księżniczki Małgorzaty jest jedną z najsmutniejszych” – argumentował Morris. „A mówisz o księżniczce Di, nie opuściła swoich dzieci, ale opuściła rodzinę”.

Morris kontynuował: „Mogę mówić tylko jako Amerykanin, który jest zafascynowany tymi rzeczami, ale ludzie od wieków irytują się członkami rodziny królewskiej lub pewną osobą z rodziny królewskiej”.

„Więc po prostu żyjemy w czasach, w których wszystko jest front-endem, a ludzie dostają filmy dokumentalne Netflix, co ty.

„Dla jednej kobiety wszystko to brzmi tak samo oczywiste, jak nigdy w historii” – powiedział Morris.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top