WWE Survivor Series: Team RAW vs. SmackDown Team (mecz eliminacyjny kobiet 5 na 5)

Tradycyjny mecz eliminacyjny 5 na 5 kobiet Survivor Series: Drużyna RAW (Bianca Belair, Liv Morgan, Carmella, Queen Zelina Vega, Mistrzyni WWE WWE Tag Team Rhea Ripley) kontra Team SmackDown (Sasha Banks, Schutzie, Natalya, Chyna) Baszler, Tony Burza)

Wracamy na ring na tradycyjny mecz eliminacji 5 na 5 kobiet, w którym pierwsza odpadła Bianca Belair z RAW. Carmella pojawi się jako następna, a następnie jej gwiazda z rodzinnego miasta, królowa Zelina Vega, która jej zdaniem jest kapitanem drużyny. Liv Morgan jest na zewnątrz z muzyką pop. Mistrzyni WWE Women’s Tag Team, Rhea Ripley, wreszcie trafiła do czerwonej marki i najwyraźniej zdobywa największy popowy hit. Natalya jest pierwsza w drużynie SmackDown, a za nią Shayna Pazler. Tony Storm pojawi się jako następny. Schotze następnie wyjdzie i dołączy do reszty niebieskiej marki na scenie. Widzimy, jak Sasha Banks pokonał Shotzi na SmackDown w piątek i jak Sonya Deville kazała im uścisnąć dłonie po meczu, ale Banks powalił go dźgnięciem w plecy po wstrząsie. W końcu pojawia się kapitan drużyny niebieskiej marki, Banks.

Obie drużyny kłócą się teraz na środku ringu. Burza zaczyna się wraz z Carmella, gdy dzwoni dzwonek. Carmella napina się i szydzi ze Storma, po czym upuszcza go prawą ręką. Carmella wzywa swoich asystentów, aby mogli nosić maskę ochronną na twarz. Vega jest oznaczona jako Storm w kącie i pracuje teraz nad Storm w kącie, kopiąc ją i uderzając nogą. Vega szarżuje na Storma i upuszcza go kopniakiem w twarz. Carmella zaznacza się z powrotem w środku, a Vega pomaga jej założyć maskę, ale ona faktycznie ją ciągnie, a Carmella jest zdezorientowana. Czy to był wypadek Vegi, czy celowo? Storm wykorzystuje rozproszenia, a Carmella toczy się w górę. Carmella została wyeliminowana.

Fani kibicują Stormowi, podczas gdy zespół RAW wygląda na zdenerwowanego Carmellą, która krzyczy na ringu o tym, jak ogłosiła limit czasu. Banks chce się zmierzyć i udać się do Belair, ale Shotzi oznacza Belaira i teraz mierzy się z Belairem. Belair najpierw zabiera Schutzi po złapaniu jej od tyłu. Blair z kolejnym salaamem. Schotze walczy swobodnie, ale nie trafia w łokieć, po czym uderza gardę. Więcej tam iz powrotem teraz. Belair ponownie upuszcza Schutzi i depcze ją. Beeler z splashem dla numeru 2. Liv zaznacza i przewiń do góry. Schutzi oskarża, ale uderza w kolana. Liv skacze z góry, aby liczyć na 2 na Schutzi. Shotzi z parą łamaczy szczęk. Natalya oznacza Liv i uderza ją o numer 2. Morgan i Liv próbują handlować, a teraz kontratakują. Natalia sprzeciwia się szpilce od noża. Przeplatali się jeszcze bardziej, Natalia ją spoliczkowała, a potem opowiadała o jakichś śmieciach.

READ  Królowa Elżbieta II uczestniczy w chrzcie dwójki swoich wnuków

Liv brakuje miejsca w kącie. Natalia z dużym buldogiem z procy, staje na plecach i kopie bunkier za dwa punkty. Liv i Natalia z kolejnymi próbami tam iz powrotem i szpilką. Liść z kopnięciem opadającym. Lew teraz uderza w róg. Ripley jest oznaczony, by zmierzyć się z Natalią. Ripley z parą sznurków do bielizny i opaską na głowę, by sprowadzić Natalyę z powrotem na dół. Ripley z kopnięciem w tył szyi, licząc do 2. Natalya kończy chwytając Ripley niemiecką wersją suplexu. Baszler atakuje Ripleya i uderza podwójnego zespołu, dużym pionowym suplexem na Ripley, licząc do 2. Baszler opiera Ripley i depcze jej łokieć, ale zostaje zablokowany. Ripley chwyta kopniaka i potrząsa nim prawą ręką, by ją ogłuszyć. Baszler blokuje Orkan i popycha Ripley twarzą w jej łokieć. Ripley kopie w czasie.

Ripley i Baszler kłócą się więcej. Banks puka w podłogę, a Schutzi idzie ją zdenerwować. Baszler i Ripley z większą ilością tam iz powrotem na środku ringu. Ripley zabiera Baszlera na szczyt ściągacza, ale Baszler nakłada trójkąt i zabiera go na matę w pręcie. Ripley zamienia to w roll up za 2. Baszler idzie do Kirifuda Clutch w środku pętli. Ripley krytykuje Baszlera i teraz odchodzi. Ripley idzie do Riptide, ale Shotzi wpada na nią i uderza ją. Liv wbiega i schozzie angażuje się. Natalia pobiegła ratować piłkę, ale Zilina ją powstrzymała. Natalia uderza Vegę, ale Storm ją ratuje. Ripley wysyła burzę na Ziemię. Baszler i Storm Brawl teraz znowu. Baszler wskakuje na plecy dla Sleepera, ale Ripley uderza ich o dywan, gdy są na dole. Po chaosie Blair i Banks powoli wpełzają do fartucha. Banks i Beller wchodzą w konfrontację z kibicami, którzy ich dopingują.

Banks i Belair idą na to. Zakołysz się dużym klapsem i chodź po linach, aby pociągnąć za ramię. Beller wskakuje na drugą linę i drwi z Banksa. Mówią o większej ilości śmieci i plątaniny, po czym Banks zabiera to do wyciągu bankowego. Blair konkuruje z Banksem o ramię, ale Banks walczy swobodnie. Belair podnosi ją ponownie i zadaje duży, mocny cios. Belair przygotowuje się do wybuchu. Bellaire zrzuca Natalię z fartucha kołem na linach. Banks chwyta Blaira za liny, ale Blair blokuje usunięcie oświadczenia Banksa. Banki podchodzą do tornada DDT z rogu i używają lin do jego stabilizacji. Blair kopnął w 2. minucie, gdy Ripley wykonał na czas obronę. Banks potrząsa Ripley, posyłając ją na podłogę. Blair w końcu popycha Banksa, aby zamknąć numer 2. Blair przeczesuje Banks w poszukiwaniu KOD, ale Banks upada na nogi. Banks ciągnie teraz Blair za warkocz. Belair stacza się w kącie. Vega zostawia na sobie ślad, gdy Banks zostaje zwolniony. Beller naciska Vegę z góry na Banksa, aby dośrodkował, ale Banks strzela w drugim. Vega kopnęła Banksa i uderzyła ją kolanem w róg.

READ  Brazylijska piosenkarka i laureatka Latin Grammy Award Marilia Mendonca ginie w katastrofie lotniczej

Nikt nie będzie zaznaczał banków na plecach. Vega rozładowuje swój ładunek na brzegach w kącie i marnuje czas, robiąc swoją królewską falę. Banki blokują kod odpowiedzi Vega i wysyłają go do klipów. Szturmuj tagi, gdy Banks dźga Vegę w plecy. Poziomy Storm Vega i przypinki. Vega została wyeliminowana.

Liv biegnie do środka, ale Storm nie może jej powalić, tak jak zrobiła to z Vegą. Storm i Morgan idą teraz do niego. Liv huśta się w wielkich butach, a Burza toczy się, licząc do 2. Burza potrząsa Liv strzałem w głowę. Liv i Storm są jeszcze bardziej uwikłane, ale Baszler ratuje Storm przed przyszpileniem. Lew z kolanami na burzy. Baszler łapie Liv, ale Liv wysyła ją na Ziemię. Leif rzuca burzę na szpilkę. Burza została wyeliminowana.

Baszler próbuje oślepić Liv, ale ona go powstrzymuje. Idą do niego teraz. Basler strząsa Ripleya z kąta. Schotze zaznacza dziurę po piłce i uderza ją w lew. Banks oznaczyła się, gdy Schutze był na szczycie wyciągarki, zanim uderzył w dół z kulami. Banks następnie uderza Frogsplash do Liv, aby zdobyć przypinkę. Lew został wyeliminowany.

Ripley wchodzi, ale Banks broni kopniaka i upuszcza go własnym kopnięciem. Ripley powala Banksa głową. Banks blokuje linię Riptide, ale Ripley zamienia ją w masywny pionowy suplex. Banks wystrzeliwuje na 2. Ripley potężnym pociskiem wystrzelonym w Banksa. Ripley próbuje zebrać Team RAW. Banki z dźgnięciem w plecy dla Ripleya. Duet Baszlera i Schutze Team Ripley. Natalia podbiegła i udekorowała Belaira o fartuch. Pazler w końcu instaluje Ripley, aby ją wyeliminować.

Belair jest teraz samotny. Oszołomiony przyjdź i odejdź z baszlerem. Natalia zaznacza go, ale Belair uderza go z powrotem i rzuca, aby zaokrąglić liczbę 2. Belair z pionowym suplexem Natalii na blisko numer 2. Blair Banks i Schutzi upadają, a potem wracają do pracy dla Natalii. Belair wspina Natalię w róg i zapobiega atakowi Baszlera. Belair posyła Baszlera na ziemię, ale Natalya przybija Spinebuster do Belaira przez około 2 liczby. Banks się zapisuje, ale Shotzi nie jest zadowolony. Schutzi i Banks kłócą się teraz, że Schutzi ją złapał. Banki rzucają schozzi na ziemię. Schotze ciągnie Banksa na ziemię i kłócą się z Baszlerem, aby zachować spokój. Banks zepchnął Schutze do Baszlera i wylądował. Banki decydują się teraz na Baszlera. Natalya chwyta Banksa, ale Banks ją spoliczkuje, jak ocenia sędzia. Cała trójka przeciąga brzegi po podłodze i umieszcza je teraz w kącie. Banki są rozliczane i wykluczane.

READ  Netflix Maid to największa produkcja telewizyjna Wiktorii w historii Nowości

Banks kłóci się teraz z Buzzlerem, Schutze i Natalią na ringu, a potem się wycofuje. Bellaire jest teraz otoczona przez trzech przeciwników na ringu. Belair zaczyna walczyć ze Shotzim i Baszlerem, ale Natalia zbiera ich od tyłu, a następnie wyściela ubraniami. Natalya z Sharpshooter jest teraz na środku ringu. Belair łamie go i wysyła Natalię do Baszlera, aby wyrzucił ją z fartucha. Belair rzuca Natalię po szpilkę. Natalia została wyeliminowana.

Natalia nie może w to uwierzyć. Baszler biegnie z kopnięciem, ale Biller rzuca i rzuca na dwa punkty. Wstrząsnąć Buzzler Beller w ustach. Baszler ponownie idzie do torby Kerivody. Belair wychodzi i kopie Baszlera za kołek. Basler został wyeliminowany.

Schutzi podchodzi i wpatruje się teraz w Belaira. Zaczynają bójkę na środku ringu. Schutzi walczy zza rogu i zdejmuje grot nożycowy z górnej części ściągacza. Następnie Schutze używa lin, aby służyć jako sędzia, liczy do 5. Schutze z górną poprzeczną liną, ale Belair przewraca się, a ona łapie ją, ale Schutzi walczy i uderza Belaira w twarz jako pierwszy na dywanie. Schutze ze strażnikiem przed linami dla numeru 2. Belair blokuje tornado DDT i uderza brudnego KOD-a na środku ringu, aby zdobyć szpilkę i zostać jedynym ocalałym dla RAW.

Zwycięzca i jedyny żyjący zespół RAW: Bianca Belair

Pochodzi z relacji na żywo z serii WWE Survivor. Możesz kliknąć tutaj Aby uzyskać pełne wyniki, wraz z transmisją na żywo i oglądaniem imprezy…

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top