Maggie Schuhr zignorowała kwestię prowincji, że był „Batusem”. Reakcja najlepszego aktora

Magij Stuhr Był gościem w ostatnim odcinku talk show ”.Kuba Vozhevatsky. Artysta usiadł na łożu samozwańczego króla Telewizor-u już kilka razy. Nie jest jednak zaskakujące, że aktor ponownie pojawi się w serialu. Wozniacki często nazywa te same osoby. W tym czasie pretekstem do rozmowy z aktorem była jego rola w produkcji TVN – „Zoda 2”. Obok Magiza Stuhra pojawił się skoczek narciarski Piotr yła.

Stuhr wrócił do zestawu „Satzia”. Miał jednak pewne obawy. „Martwiłem się, że nam się to nie uda”.

Obejrzyj wideo
Komentując chaos wokół Audi Film School: Maggie Schuher: Nic złego mi się nie stało w szkole, ale byłam w innej sytuacji

Magiz Stuhr w Kubie Wożewackim

Maggie Schuhr lubiła dużo humoru. Początkowo pytano go o sukces Telekamery w kategorii Najlepszy aktor. Dobry materiał, ale nie mógł pomóc prowincji, ale złośliwy.

Dostałeś telekam? – Wożewacki był paradoksalny, odnosząc się do roli aktora w „Sadzi”.

Ignorując drwiny dziennikarza, Stuhr udawał, że nie słyszy dziwnego komentarza spoza sali.

Naprawdę podobała mi się ta nagroda. W sytuacji, jaką mamy w kraju, te podziały oznaczają, że wygrana w referendum coś znaczy – słyszeliśmy.

Aktor zgodził się zajrzeć do środka płyta DVD W sensie siebie często zastanawia się, czy nadal jest lubiany. Jednak gospodarz pokazu szybko przeszedł do wyścigu i odnotował drugą nagrodę, którą w tym roku zdobył Magiz Schuhr-Węż. Aktor dostał statuetkę za najgorszy męski występ w roli talentu. Rola aktora w Film Patrick Vega’s „Bad Boy” (artysta nominowany w kategorii Bad Screen Doubles).

Ten wybór kariery nie jest zbyt szczęśliwy – mówił o swojej roli w filmie Vegi Stuhr.

I z tyłu On dodał:

Przeczytałem ten scenariusz i ten tytuł to fantastyczny materiał na film – dodał.

Magij StuhrMaggie Stur ostro o sytuacji na scenie: Wstyd!

READ  Polscy nacjonaliści okupują biura telewizji państwowej, aby zaprotestować przeciwko reformom wolności mediów

Aktor nie odpowiedział jednak jednoznacznie na pytanie, dlaczego przyjął tę rolę. To dowód na to, że nawet najlepsi ludzie potrafią podejmować złe decyzje. Zapytany, czy nadal grałby dla Vegi, odpowiedział dyplomatycznie: nie wiem.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *