Loki Episode 5: Fani Marvela są zaskoczeni włączeniem memu Thanos Cooper

Ostatni odcinek loki Wyróżnione odniesienia do niektórych dziwnych momentów z historii Marvela.

Po wydarzeniach z zeszłego tygodnia, kiedy Loki (Tom Hiddleston) zostaje przycięty przez Renslayera (Gugu Mbatha-Raw), zostaje przeniesiony do The Void, miejsca wypełnionego szeregiem zaniedbanych wariantów.

To tutaj wszystkie warianty przycięte przez Time Variance Authroity (TVA) są wysyłane po utworzeniu ich wydarzeń Nexus, a ich twórcy świetnie się bawili w gestach w tle w bardziej dziwnych komiksowych momentach Marvela.

Jednym z tych gestów był rozbity żółty helikopter z imieniem Thanosa wypisanym na boku. Dla tych, którzy nie wiedzą, Thanos Copter został wyrwany prosto ze stron łuku „Kota i Kosmicznej Kostki”, gdzie Szalony Tytan (grany przez Josha Brolina) jest widziany lecący jasnożółtym helikopterem.

w Super historie Pająka #39, próbuje ukraść Tesserakt podczas jazdy helikopterem – i nie udaje mu się po aresztowaniu przez policję (tak, naprawdę).

Wizerunek jednej z najbardziej przerażających – i największych – postaci Marvela prowadzących tak mały samochód sprawił, że ta chwila stała się popularnym memem wśród czytelników.

Teraz ci czytelnicy nie mogą uwierzyć, że stało się to prawem w MCU (Marvel Cinematic Universe).

Thanos Copter pojawił się w odcinku 5 „Lokiego”

(Disney Plus)

Jeden zdezorientowany fan napisał: „Nie mogę uwierzyć, że Marvel rzeczywiście umieścił helikopter”, a inny dodał: „Postawili Boga Thanosa Nober w odcinku 5 z lokiUmieść tweeta Jesteście absolutnymi legendami”.

Sygnał Thanosa pojawia się kilka dni po obejrzeniu scen Zauważyłem kuszące szczegóły dotyczące złoczyńcy Schowany w napisach końcowych.

loki Szósty i ostatni odcinek kończy się w najbliższą środę (13 czerwca).

Możemy otrzymać prowizję z niektórych linków w tym artykule, ale nigdy nie pozwalamy, aby miało to wpływ na nasze treści.

Seria jest dostępna do przesyłania strumieniowego Disney Plus.

READ  Edge daje Sethowi Rollinsowi przytulną kąpiel na SmackDown

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top