Tony Khan zdradza, ile firma AEW zainwestowała w gry wideo

Tony Khan niedawno rozmawiał z prezesem, dyrektorem generalnym, dyrektorem generalnym i dyrektorem kreatywnym AEW Mike Johnson z PInsider Ujawniła, że ​​firma zainwestowała 20 milionów dolarów w swoje projekty gier wideo.

Forbes niedawno wprowadził Khan i AEW, w artykule zawierającym komentarze ojca Tony’ego, głównego inwestora AEW, Shahida Khana. Ten artykuł ujawnił, że AEW ma ośmiocyfrową inwestycję w rozwój gier wideo, co utrzyma firmę na minusie i na razie nie będzie rentowna. W tym nowym wywiadzie dla PInsider Khan ujawnił, że ośmiocyfrowa liczba wynosi 20 milionów dolarów.

Khan został poproszony o wyjaśnienie inwestycji w gry wideo, a jego przemyślenia na temat ludzi, którzy wskazywali, że firma jest „na czerwono”, jako znak, że coś jest nie tak. Khan mówił o zyskach w tym roku w wrestlingowej stronie firmy io tym, że jego zdaniem komiczne jest krytykowanie inwestowania w gry wideo. Wspomniał również, że zakupy pay-per-view oferowane przez AEW „tak daleko wyprzedzają” wszelkie oczekiwania.

„Wiem, że zakończenie wrestlingu w tym roku jest opłacalne” – powiedział Khan. „W tym roku będziemy zarabiać na wrestlingu dzięki naszym wspaniałym partnerstwom. Nasza pay-per-view znacznie wyprzedza czyjeś oczekiwania. – zobacz wydarzenia, które kiedykolwiek zrobiliśmy, to te dwa, które zrobiliśmy w 2021 r. I obaj rosną z roku na rok w znaczący sposób. Powrót do wydarzeń na żywo ze świetnymi zaawansowanymi zniżkami i wielkimi rzeczami, które robimy, jak ogłoszenie AEW Dynamite Grand Slam w Nowym Jorku Tydzień wcześniej w Newark wyprzedano już ponad 9 000 biletów z ogromnym tłumem, na pewno sprzedamy ponad 10 000 biletów. Spodziewam się, że Newark również się wyprzeda na tydzień przed naszym przyjazdem i my uwielbiam ten harmonogram, ponieważ zaczynamy go całe lato. To świetny czas, aby o tym porozmawiać, z twojego punktu widzenia, mamy niesamowitą operację zapaśniczą.

READ  Zelina Vega wraca i zajmuje miejsce w kobiecej kasie w meczu drabiny bankowej

„Dokonałem tej ogromnej inwestycji w gry wideo i zabawne jest dla mnie, że ktokolwiek próbowałby to zrobić… to pokazuje, że myślę, że ludzie czasami próbują usunąć negatywność z pozytywności, ponieważ jest to bardzo pozytywna rzecz Nasza firma wrestlingowa jest tak zyskowna.Jedyny powód, dla którego sprawia, że ​​nie osiągam zysku w tym roku na AEW w naszym drugim pełnym roku działalności, co jest dość niesamowite, szczerze mówiąc, jak na startup, który ma poziom inwestycji, jaki mamy za AEW i ilością czasu. Że to się dzieje i że jako projekt będziemy naprawdę opłacalny.”

Khan wspomniał również, że nie dba o przyciąganie fanów AEW, tak jak WWE lata temu. Podczas gdy WWE dokonało wielu cięć budżetowych podczas pandemii COVID-19, Khan powiedział, że jest dumny z unikania zwolnień pandemicznych, ponieważ jest normalną osobą. Mówił także o rozwoju AEW.

„Ogromna wartość rynkowa, jaką potencjalnie miałaby ta firma, gdybym miał jakikolwiek interes w wejściu na giełdę, czego nie mam” – powiedział Khan. “Bardzo zależy mi na firmie i jest to wielki atut, ale nie postrzegam jej jako aktywa, na którym można spieniężyć lub wywierać na nią presję, aby wydobyć z niej każdy dolar. Jestem ludźmi. Więc powiedziałbym to szczerze, jakbym interesował się prowadzeniem dochodowego biznesu, ale też czuję się dumny. Wielkie za to, że nie zwalniałem ludzi przez pandemię. Prawie wszyscy mamy retencję ponad 95% osób podczas pandemia, a ja już miałem ją znacznie powyżej 95%. Prawie wszyscy, z którymi zaczęliśmy, są tutaj. Nie tylko to, ale dodaliśmy wielu Ludzi do pandemii i rozszerzyliśmy się i rozwinęliśmy w ciągu ostatniego roku pod wieloma względami. Wcale nie próbuję ograniczać się. Chciałbym rozwijać firmę i inwestować w ludzi teraz, gdy fani wrócili, to świetny czas, aby to zrobić.

READ  „WandaVision” wyreżyseruje nadchodzący „Star Trek” Helmsa

„Więc każdy może próbować wyciągnąć negatywne wnioski z tego, że biznes wrestlingowy jest w tym roku opłacalny, ale firma technicznie nie będzie na plusie, ponieważ inwestuję tak ogromną kwotę w gry i gry wideo. W szczególności , to szaleństwo, bo tak będzie Większa inwestycja bardzo się opłaci Zainwestowałem tę ogromną ośmiocyfrową inwestycję w gry wideo, ponieważ nie zobaczymy z tego żadnego zwrotu do 2022 roku. Dlatego nie będzie spłacą się na naszych książkach w 2021. Jeśli chodzi o rok kalendarzowy, to może być prawda. Ale w 2022 będziemy mieli wielki rok, kiedy zaczniemy widzieć wpływy z gier i będziemy mieć świetny kontrakt telewizyjny. nadal rozwijać się i rozwijać jako firma zajmująca się imprezami na żywo i trasami koncertowymi, ale także jako firma telewizyjna i pay-per-view.

Khan następnie ujawnił inwestycję 20 milionów dolarów w Epic Games, stwierdzając, że teraz jest to znacznie ponad 20 milionów dolarów. Porozmawiaj więcej o wzroście i o tym, jak rok 2022 będzie wielkim rokiem dla firmy. Khan obiecał, że AEW przyniesie ludziom świetną grę wideo w przyszłym roku i jednocześnie zarobi dużo pieniędzy, będąc „bardzo dochodowym” na całym świecie.

„Spodziewam się, że nadal będziemy odnotowywać znaczny wzrost” – przewiduje Khan. “Wraz z premierą Rampage wszystko naprawdę układa się na wspaniały rok 2022, ponieważ będzie to pierwszy pełny rok Rampage. Będzie to więc dla nas wielki rok, ale w 2021 zamierzam zrobić inwestycji. Podczas gdy wiele osób wycofywało się i zmniejszało rozmiary i nie inwestowało podczas pandemii, ja zainwestowałem w People, a także szczerze mówiąc, ogromną inwestycję w gry wideo. Jestem inwestorem w gry i myślałem, że jestem mądrym inwestorem Zrobiłem ogromną inwestycję z moją rodziną, do której zmusiłem moją rodzinę i tak jakby, wraz z AEW, opisałbym to jako jedną z dwóch inwestycji, w które pociągnąłem Mój tata trochę przekroczył granicę.

READ  Wprowadzenie do „Licznika kart”: Oscar Isaac w thrillerze Paula Schradera

“Wkładamy 20 milionów dolarów w Epic Games, co wydaje się teraz całkiem mądre, ponieważ jest teraz warte o wiele więcej. Wiemy więc dużo o grach i bardzo blisko współpracowałem z ekspertem od gier o imieniu Kenny Omega, który zebrał kilka świetnych pomysły i wykonuje świetną robotę, uh, Razem z Nickiem Sobkiem i wieloma innymi wspaniałymi ludźmi, z którymi pracuję. W przyszłym roku damy ludziom świetną grę i zarobimy dużo pieniędzy. wszystko w przyszłym roku.Ale ten rok jest dla nas dochodowym rokiem wrestlingu, a to duża i duża inwestycja w Gaming to dobra rzecz.Pokazuje zdrowie i stabilność firmy.Więc to tylko pokazuje, że tak jest, jeśli chcesz spróbować wydobyć negatywność z czegoś pozytywnego, że na Twitterze są ludzie, którzy czasami próbują to zrobić”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top