Las Vegas Raiders pokonali New England Patriots po stracie QB Garoppolo z powodu kontuzji pleców

LAS VEGAS (AP) Brian Hoyer uwolnił kontuzjowanego Jimmy’ego Garoppolo, który w drugiej połowie rzucił na 102 jardy, Daniel Carlson kopnął cztery gole z gry, a Las Vegas Raiders zapewnili w niedzielę zwijającym się New England Patriots porażkę 21-17.

Garoppolo grał przez całą pierwszą połowę, po czym został wykluczony z gry z powodu kontuzji pleców. Wykonał 14 z 22 podań na odległość 162 jardów, dokonując przyłożenia i przechwytu.

Raiders wygrali kolejne mecze i osiągnęli wynik 0,500 przy wyniku 3:3, kończąc passę sześciu meczów z poprzedniego sezonu, w której nie zdobyli co najmniej 20 punktów. Było to 500. zwycięstwo Raiders w sezonie zasadniczym jako franczyzy i 10. najlepsze w historii.

Trener Patriots Bill Belichick nadal ma na koncie 299 zwycięstw w sezonie zasadniczym, przegrywając ze swoim byłym koordynatorem ofensywy Joshem McDanielsem.

Josh Jacobs rzucił się na 77 jardów dla Raiders, debiutant Michael Myer złapał pięć podań na 75 jardów, a były Patriota Jacoby Myers miał pięć przyjęć na 61 jardów.

Rozgrywający Patriots, Mac Jones, po przechwycie trafił 24 z 33 trafień na 200 jardów. Nowa Anglia miała zaledwie 259 jardów w biegu.

Patriots (1-5) przegrali trzy mecze z rzędu. Przerwali passę 79 punktów zdobytych przez przeciwników i 10-kwartalną suszę bez przyłożenia.

Las Vegas objęło prowadzenie 10-0 na początku drugiej kwarty, kiedy Garoppolo podał do Myersa z 12 jardów. W pierwszej połowie The Reds powiększyli prowadzenie do 13:3.

New England dotarła do strefy końcowej mniej więcej w połowie trzeciej kwarty po dwumetrowym biegu Ezekiela Elliotta, który bezpośrednio strzelił gola i zmniejszył prowadzenie Las Vegas do 13-10.

Carlson trafił jednak do kosza z gry z odległości 30 i 24 jardów, co dało Raidersom prowadzenie dwoma posiadaniami w czwartej kwarcie przy stanie 19-10.

READ  Światowa federacja curlingowa zakazuje Rosji udziału w Mistrzostwach Kolumbii Brytyjskiej Kobiet

Las Vegas potrzebowało tych punktów, gdy pochodzący z Las Vegas Ramondre Stephenson strzelił gola z biegu na jeden jard na 3:33 przed końcem meczu. Jazda była kontynuowana o 9:30, pokonując 75 jardów w 17 sztukach.

Raiders rozwiali wszelkie wątpliwości, a Maxx Crosby i Bilal Nichols połączyli siły, aby zapewnić sobie zwolnienie na 1:47 przed końcem.

Zdobycie ważnych osiągnięć

Las vigas Josh Jacobs w drugiej kwarcie przebiegł 5000 jardów po biegu na 7 jardów. Jest czwartym zawodnikiem Raiders, który osiągnął tę liczbę.

Carlson strzelił swojego 150. gola z gry z 37 jardów na 10 sekund przed końcem pierwszej połowy. Tylko pięciu graczy NFL osiągnęło ten poziom w pierwszych 84 meczach.

Kontuzje

DeKion White z Patriots doznał kontuzji głowy w pierwszej kwarcie. … DB Jonathan Jones z Nowej Anglii (kolano), TE Hunter Henry (kostka) i LB Josh Uche (stopa) doznali kontuzji w drugiej połowie. … Raiders S. Roderic Teamer doznał kontuzji ścięgna podkolanowego.

Następny

Patriots: Wróć do domu, aby w niedzielę zmierzyć się z rywalem z AFC East, Buffalo Bills.

Raiders: W niedzielę zagraj z Chicago Bears w pierwszym z meczów wyjazdowych jeden po drugim.