Kylie Jenner Black Fishing

„Rachel Dolezal mogłaby zagrać Kylie Jenner w biografii”.

W filmie plik w ciąży Matka jednego pokazała swój dziecięcy guzek i wpatrywała się w kamerę, odsłaniając jej codzienny wygląd.

Kylie wkrótce spotkała się z reakcją na Twitterze, po tym, jak ludzie zauważyli, że jej odcień skóry wydaje się ciemniejszy niż jej naturalny kolor.

ludzie ją oskarżali czarne polowanie, forma kulturowego zawłaszczenia i czarna twarz, wynikająca z celowego noszenia makijażu, który często jest o kilka odcieni za ciemny. Zasadniczo chodzi o to, gdy biała osoba próbuje użyć makijażu, aby wyglądać na czarną lub mieszaną.

Ile razy trzeba powtarzać, że dziewczyny Jennera są po prostu białe. Majonez biały. Ani trochę białej rasy. Kris i Caitlyn są prostymi gringos. Czarny haczyk Kylie jest jeszcze straszniejszy, ponieważ jest tak biała, jak tylko może.


Twitter: @sgbuggs

Wirusowy tweet odnosił się do kontrowersji byłej członkini Little Mix Jesse Nelson, która stała się popularna w zeszłym tygodniu po tym, jak była Oskarżony Od Blackfishing i broniony przez Nicki Minaj:

Po prostu nie pozwoliła Jesse Nelsonowi zająć jej miejsca bez walki mf https://t.co/DjEjNOLv96


Twitter: @TwójDhad / przez Instagram: @kylejenner

To nie pierwszy raz, kiedy Kylie spotkała się z tego rodzaju reakcją. Tylko w zeszłym roku było Oskarżony Blackfishing i próba skopiowania wyglądu Beyoncé po opublikowaniu tych zdjęć na Instagramie:

Kylie nie odpowiedziała na oskarżenia Blackfishing, ale poinformujemy cię, jeśli to zrobi.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Tom Holland mówi, że kręci nieznany film „Break It Up”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top