Księżniczka Charlene z Monako: kalendarium jej problemów zdrowotnych i jej nieobecności

Już 11 dni po powrocie do domu Ogłoszono księcia Alberta II W ekskluzywnym wywiadzie dla People w piątek księżniczka zgłosiła się do ośrodka leczenia „poza Monako” z powodu wyczerpania.

Albert powiedział gazecie, że jej powrót do domu „poszedł dobrze w ciągu pierwszych kilku godzin, po czym stało się jasne, że nic jej nie jest”.

Pomimo powszechnych spekulacji, że jej przeprowadzka była spowodowana a Niezgodność w jej związku Wraz z mężem, synem Grace Kelly i księciem Rainierem III, Palace, Albert i Charlene potwierdzili, że jej problemy zdrowotne sprawiły, że stanęła na innym kontynencie.
środek majaPodczas podróży do jej rodzinnej RPA, by walczyć z kłusownictwem i zabijać nosorożce dla ich rogów, Charlene doznała tak poważnej infekcji ucha, nosa i gardła, że ​​„nie wolno jej było podróżować”, jak powiedział pałac w południowoafrykańskich magazynach. Aktualności 24.
24 czerwca: Fundacja Charlene potwierdzona Aktualności 24 Po zarażeniu przechodził „wiele i złożone procedury”. Fundacja poinformowała, że ​​jej zespół medyczny poradził jej, aby pozostała w Republice Południowej Afryki, ponieważ będzie kontynuować rekonwalescencję i czekać na dalsze procedury.
6 lipca: powiedziała Charlene, która nie mogła wrócić do Monako, aby świętować swoją 10. rocznicę ślubu Aktualności 24 W oświadczeniu, jej choroba i pochodzenie w RPA „były trudnym czasem”.

„Bardzo tęsknię za mężem i dziećmi” – powiedziała. „To, co było dla mnie bardzo trudne, to fakt, że mój zespół medyczny poinstruował mnie, że nie mogę wrócić do domu w 10. rocznicę ślubu. Albert jest moją ostoją i moją siłą, a bez jego miłości i wsparcia nie byłbym w stanie się przebić ten bolesny czas”.

2 września: Albert, przemawiając wyłącznie do ludziePowiedział, że jego żona jest „gotowa do powrotu do domu” po miesiącach zabiegów medycznych.
Książę Albert II (po prawej) i księżniczka Charlene opuszczają przyjęcie w Nicei we Francji w listopadzie 2020 roku.
4 września: Monaco Palace mówi, że Charlene opuściła południowoafrykański szpital po leczeniu dolegliwości ucha, nosa i gardła. Reuters w samą porę. Została przyjęta do szpitala po omdleniu na początku tygodnia, chociaż pałac powiedział, że jej upadek nie był poważnym problemem.
8 września: w innym miejscu na wywiad Z People Albert zdemaskował pogłoski, że Charlene została w RPA z powodu problemów w ich związku.

„Nie zostawiaj Monako w zgiełku!” Powiedział gniazdku. „Nie wyjechała, ponieważ była zła na mnie lub kogokolwiek innego… Miała być tylko przez tydzień, maksymalnie 10 dni, i [she is still there now] Wszystkie te komplikacje medyczne powstały, ponieważ miała tę infekcję.

Książę Albert II i księżniczka Charlene stoją na czerwonym dywanie przed galą zdrowia planetarnego Monte Carlo 2020 w Monako we wrześniu 2020 r.
26 października: Albert powiedział ludzie Charlene wróci do Monako w ciągu kilku tygodni po zakończeniu rekonwalescencji po operacji na początku października.
9 listopada: Charlene wróciła do Monako po pół roku i została chętnie przyjęta przez swoje dzieci i męża. Na Instagramie udostępniła jej zdjęcie w czarnej masce z dziećmi i mężem, zawieszony, „Szczęśliwego dnia dzisiaj dziękuję wszystkim za utrzymanie mnie w sile!” Z emoji serca.
16 listopada: Pałac ogłosił, że Charlene w ciągu tygodnia od powrotu do Monako uniknie obowiązków publicznych, kontynuując rekonwalescencję. „Okres spokoju i odpoczynku jest niezbędny, aby zapewnić jak najlepszy powrót do zdrowia księżniczki Charlene” – napisano w oświadczeniu pałacu. Reuters.
Księżniczka Gabriella i książę Jacques trzymają transparenty dla swojej matki na balkonie Pałacu Monako podczas obchodów Dnia Narodowego.

19 listopada: Charlene była nieobecna na obchodach Dnia Narodowego Monako.

READ  Firma Microphones ogłasza trasę koncertową 2022

Książę Albert powiedział People, że jego żona cierpi na „ekstremalne zmęczenie, zarówno emocjonalne, jak i fizyczne”.

6-letnie bliźniaki Charlene, książę Jack i księżniczka Gabriella, pojawiając się na balkonie ze swoim ojcem podczas publicznego wydarzenia, trzymali ręcznie robione transparenty na cześć ich matki. „We Miss You Mom” zostało napisane na banerze Gabrielli z sercami, a Jack napisał „Kochamy cię, mamo”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top