Kim jest 10 najlepszych kandydatów do regresji w NHL na lata 2022-23?

Początkowy talent lub umiejętności gracza mogą nie zmieniać się znacznie z roku na rok, ale rzeczywista produkcja może się znacznie wahać z sezonu na sezon. Jest to świadectwo wielu czynników, które wpływają na zdobywanie punktów – jest czas lodu i ogólna szansa, krążek, jakość serii, jakość zespołu, systemy i wiele więcej.

Wiele z tych czynników kontekstowych może dać nam wskazówki, którzy gracze NHL mogą przygotowywać się do cofnięcia się o krok.

Oto, na co patrzymy dzisiaj – 10 graczy zagrożonych regresją w latach 2022-23. Może to być gwiazda wykazująca oznaki regresji, haker, który prawdopodobnie wróci na Ziemię, lub gracz, który po prostu osiągnął poziom przekraczający jego prawdziwy talent.

Naprawdę ważne jest, aby podkreślić, że gracz nie jest „zły” ani prawdopodobnie nie zauważy spadku swoich rzeczywistych umiejętności, jeśli wyląduje na tej liście. Regresja w kontekście hokeja to po prostu teoria, że ​​wyniki zawodnika będą z czasem bliższe jego poziomowi talentu i jakości otoczenia. Jeśli ktoś jest na tej liście, nie oznacza to, że go nie lubię – w rzeczywistości bardzo lubię większość graczy na tej liście – po prostu jest mało prawdopodobne, aby powtórzyli to, co osiągnęli w latach 2021-22 kampania.

Mój sposób identyfikowania kandydatów do regresji jest w zasadzie przeciwieństwem tego, czego szukałem analizując potencjalnych graczy wyłamujących się.

Dwa najważniejsze czynniki, które rozważam w tym ćwiczeniu, to procentowe strzelanie indywidualne lub snowboardowe, które są znacznie powyżej średniej kariery, a także słabsza jakość kumpli lub drużyny.

Oto 10 graczy, którym grozi mniej produkcji niż w poprzednim sezonie.

READ  Gretzky dzieli się wskazówkami dla Marner i Maple Leafs przed stresującym sezonem

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top