Kevin Feige z Marvela pokazuje swoje wsparcie dla menedżerów Batgirl z DC

Kevin Feige na scenie w San Diego Comic Con

Kevin Feige, prezes Marvel Studios, bierze udział w pokazie Marvel Studios w San Diego Comic-Con 23 lipca 2022 roku.
obrazek: Jesse Grant/Getty Images dla Disneya (Obrazy Getty)

Niesamowitą wiadomością jest to, że Dziewczyna nietoperz, Prawie ukończony film z Leslie Grace w roli Barbary Gordon i Michaelem Keatonem jako Batmanem Wycofany z wydania Hollywood w szoku – zwłaszcza ludzie, którzy byli zaangażowani w tworzenie filmu, w tym reżyserzy Adel Al-Arabi i Bilal Falah.

Kevin Feige, prezes Marvel Studios, który pracował z duetem reżyserskim Pani MarvellA Wysłał e-maila do Bilala i Adela, aby dać im znać, że jest po ich stronie. w fragment tego Arab podzielił się swoją historią na InstagramieFeige napisał: „Moi przyjaciele, musiałem skontaktować się z wami i dać wam znać, że wszyscy myślimy o was obojgu. [El Arbi’s] Ślub (Gratulacje!) Rozczarowujące wieści o Dziewczyna nietoperz. Tak dumni z was za całą wspaniałą pracę, którą wykonujecie, a w szczególności Pani Marvell naturalnie! Nie mogę się doczekać, co będzie dalej dla Ciebie. Mam nadzieję że wkrótce się zobaczymy.”

Elaraby i Falah – Oni też służyli Źli chłopcy na całe życie— Wśród najsłodszych i najbardziej entuzjastycznych filmowców pracujących obecnie w gatunku akcji (Przeczytaj io9 Pani Marvell wywiad z nimi); Oferuje również bardzo potrzebną świeżą perspektywę, nie wspominając o bardzo potrzebnej różnorodności w branży rozrywkowej. Wspaniale jest widzieć, jak hollywoodzki gigant, taki jak Feige, wspiera ich wsparciem – i daje nam nadzieję, że wkrótce znów będą współpracować z Marvelem.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  WWE ogłasza Izbę Eliminacyjną dla Arabii Saudyjskiej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top