Kennedy Space będzie miał pakiety demo na start SpaceX Falcon Heavy – WFTV

CAPE CANAVERAL, Floryda – Centrum Kosmiczne im. Kennedy’ego ogłosiło, że oferuje pakiety widokowe dla osób, które mogą obejrzeć start SpaceX Falcon Heavy we wtorek.

SpaceX Falcon Heavy wystartuje z misją USSF-44, odlatując z Launch Pad 39A w Kennedy Space Center między 9:40 a 10:11.

Oczekuje się, że misja wyniesie dwa ładunki kosmiczne bezpośrednio na orbitę geosynchroniczną, z których jednym jest mały satelita TETRA 1 armii.

Kennedy Space powiedział, że te pakiety widokowe będą obejmować działania, które ludzie będą mogli wykonać przed, w trakcie i po premierze.

Przeczytaj: Oto jak uczniowie mogą wysyłać swoje dzieła nie z tego świata w kosmos

Goście będą mieli okazję obejrzeć lądowanie dopalaczy po obu stronach, a także usłyszeć dźwięk dudnienia po powrocie do Lądowisk 1 i 2 na stacji kosmicznej Cape Canaveral.

Po wystrzeleniu widzowie mogą zobaczyć widok „od nosa do nosa” wzmacniacza SpaceX Falcon 9, zawieszonego od wewnątrz pod sufitem.

Ludzie mogą również zobaczyć inne samoloty, w tym kapsułę Orion Exploration Flight Test-1 i SpaceX Cargo Dragon COTS-2.

Przeczytaj: SpaceX wystrzeliwuje satelity Galaxy z Cape Canaveral po kilku opóźnieniach

Pakiety biletów będą sprzedawane na podstawie wybranego zadania.

Pakiety można rezerwować przez Strona internetowa kompleksu dla odwiedzających Centrum Kosmicznego im. Kennedy’ego Lub dzwoniąc pod numer 855-737-5235.

Pakiety o ograniczonej dostępności będą sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Kliknij tutaj Aby pobrać bezpłatne wiadomości z aplikacji WFTV i pogodowych, Kliknij tutaj Aby pobrać aplikację WFTV Now na telewizor Smart TV i Kliknij tutaj Aby transmitować na żywo wiadomości na kanale 9 naocznych świadków.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top