VPT wprowadza 50V wejściowe konwertery DC-DC serii SVL | 2021-10-13 | komunikaty prasowe

Blacksburg, WirginiaI 13 października 2021 /PRNewswire/ — ogłasza VPT, Inc. (VPT i circledR;), korporacja HEICO (NYSE: HEI.A) (NYSE: HEI), ogłasza dostępność swojego SVLFL, SVLHFI SVLTR, oraz serii SVLSA 50V, Przetwornice DC-DC klasy kosmicznej. Wyposażony w wydajność całkowitej dawki jonizującej (TID), w tym zwiększoną czułość na niskie dawki (ELDRS), do 60 radów, działa w pełnym wojskowym zakresie temperatur (-55°C do +125°C) bez redukcji mocy i jest Nadaje się do użytku w niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO), średniej orbicie okołoziemskiej (MEO), orbicie geostacjonarnej (GEO), misjach kosmicznych i programach startowych.

SVLHF5000DF

Dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego od 30 do 60 V, przetwornice DC-DC serii SVL są specjalnie zaprojektowane do zastosowań w lotnictwie i kosmonautyce, w których występują trudne warunki promieniowania, z wydajnością gwarantowaną dzięki zastosowaniu półprzewodnikowych komponentów półprzewodnikowych i niekomponentowej akceptacji impulsów promieniowania Test (RLAT) na nieskładniki ciała stałego i analizy.

„Rodziny SVL dodają wersje wejściowe 50 V, które oferują szeroki zakres wejściowy 30-60 V z możliwością przejściową 80 V dla wyższych napięć satelitarnych autobusów, które stają się coraz bardziej popularne na całym świecie”. Wiceprezes VPT ds. Inżynierii powiedział: Leonard Leslie. „Nowa seria wejściowych izolowanych przetworników DC-DC SVL 50V jest zgodna z tymi samymi poziomami tolerancji promieniowania, co seria wejściowa SVL 28V z 60 kradami TID i potencjałem efektów pojedynczego zdarzenia bez zdarzeń niszczących dla LET = 85 MeV/mg/cm2 ”.

SVLFL (120W), SVLTR (40W), SVLHF (20W) i SVLSA (6W) zakwalifikują się do MIL-PRF-38534 Klasa H i Klasa K w oczekiwaniu na zatwierdzenie DLA.

Dostępność serii SVL podlega wszystkim obowiązującym amerykańskim ograniczeniom i przepisom dotyczącym licencji eksportowych. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się Lokalny dystrybutor VPT.

O VPT i HEICO

VPT, Inc. , część grupy HEICO Electronic Technologies, globalnego dostawcy innowacyjnych falowników DC-DC, filtrów EMI i niestandardowych usług inżynieryjnych dla zastosowań w awionice, wojsku, lotnictwie i przemyśle. Każdego dnia organizacje takie jak NASA, ESA, Lockheed Martin, Boeing, BAE Systems, Thales i wiele innych polegają na wysoce niezawodnych rozwiązaniach VPT do zasilania krytycznych systemów. Aby uzyskać więcej informacji o VPT, odwiedź www.vptpower.com.

READ  Teleskop Hubble'a wyłącza się po problemie z laptopem: NASA: India Tribune

HEICO Corporation (NYSE: HEI.A) (NYSE: HEI) działa głównie w specjalistycznych segmentach przemysłu lotniczego, obronnego, lotniczego i elektronicznego poprzez Hollywood, Floryda Siedziba główna znajduje się w HEICO Aerospace Holdings Corp. Jest to spółka zależna Miami, FlorydaZ siedzibą w HEICO Electronic Technologies Corp. Aby uzyskać więcej informacji o HEICO, odwiedź www.heico.com.

Produkty opisane w niniejszym komunikacie podlegają wszystkim ograniczeniom i regulacjom dotyczącym zezwoleń eksportowych, które mogą obejmować między innymi przepisy ITAR (przepisy dotyczące międzynarodowego handlu bronią) oraz przepisy dotyczące administracji eksportu i kontroli aktywów zagranicznych. Mogą obowiązywać inne ograniczenia. Podane informacje są uważane za dokładne w momencie publikacji, z wyłączeniem błędów lub pominięć. VPT, Inc. utrzymuje zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w produktach lub usługach bez wcześniejszego powiadomienia i radzi klientom, aby przed złożeniem zamówienia uzyskali najnowszą wersję wszystkich istotnych informacji technicznych od VPT w celu weryfikacji danych. VPT, jego logo i logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi Urzędu Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. Wszystkie inne nazwy, nazwy produktów i nazwy handlowe mogą być znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli.

Logo VPT (PRNewsfoto/VPT, Inc.)

Cision Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów:https://www.prnewswire.com/news-releases/vpt-introduces-50v-input-svl-series-of-space-dc-dc-converters-301399652.html

ŹRÓDŁO VPT, Inc.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top