Kate Middleton i książę William składają specjalny urodzinowy hołd dziecku Harry’ego i Meghan Lillipet

W ten weekend arystokracja będzie miała wiele do świętowania. Oczywiście trwa Platynowy Jubileusz, który upamiętnia 70. rocznicę tronu królowej Elżbiety poprzez parady, nabożeństwa i koncerty. Ale jest jeszcze jeden kamień milowy, na który warto zwrócić uwagę: pierwsze urodziny Lily!

Córeczka księcia Harry’ego i Meghan Markle, Lillipet, skończyła dziś roczek (sobota, 4 czerwca), a królowa, książę Karol, książę William, Kate Middleton i inni członkowie złożyli maluchowi swoje najlepsze życzenia w mediach społecznościowych.

Po Queen, książę i księżna Cambridge – ciotka i wujek Lily, napisała na Twitterze: „Życząc Lilibert bardzo Wesołych Świąt, przeróbka dzisiaj!” Tego ranka.

Królowa Elżbieta, książę Karol i Camilla również złożyli najlepsze życzenia Lily, tweetując: „Życzę Lillipet dzisiaj bardzo wesołych świąt!”

Konto w mediach społecznościowych Pałacu Buckingham, reprezentujące królową i kilku członków rodziny królewskiej, z tweetem o treści: „Życzę Lillipet bardzo Wesołych Świąt!”

Książę Harry i Meghan Markle, którzy są szczęśliwi i zaszczyceni, mogąc uczestniczyć w czerwcowych obchodach platynowego jubileuszu królowej ze swoimi dziećmi, mają specjalny plan, aby uczcić pierwsze urodziny swojej córki.

READ  Wzrost liczby zmieniających się spraw skłania telefony do opóźnienia ponownego otwarcia Wielkiej Brytanii

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top