Kate McKinnon, Pete Davidson wśród 4 członków obsady odchodzących z SNL

Kate McKinnon, Pete Davidson wśród 4 członków obsady odchodzących z SNL

Wśród odchodzących są Kate McKinnon i Pete Davidson Sobotnia noc na żywoa Fundacja The Sketch Comedy Foundation bezspornie pozostawiła dwie słynne nazwiska po zakończeniu w sobotę 47. sezonu.

Eddie Bryant i Kyle Mooney również opuszczą obsadę po odcinku prowadzonym przez Nataszę Lyonne.

Odejścia to jedna z największych zmian w obsadzie od lat w serialu, który w ostatnich sezonach był niezwykle konsekwentny.

38-letnia McKinnon zdobyła dwie nagrody Emmy i była nominowana w dziewięciu ze swoich dziesięciu sezonów w programie NBC, gdzie jej wrażenia dotyczyły Hillary Clinton i byłego prokuratora USA Jeffa Sessionsa. Jej komiksy z postaciami takimi jak dziwaczna porwana panna Rafferty często powodowały, że inni członkowie obsady i gościnni gospodarze tęsknili za jej koncertem.

McKinnon otworzyła program komiksem nie z tego świata i pożegnała się po raz ostatni na „Ziemi”.

„Kocham cię, dziękuję, że pozwoliłeś mi zostać na chwilę. Na żywo z Nowego Jorku, jest sobotni wieczór” – powiedziała na otwarciu programu.

28-letni Davidson dołączył do obsady w 2014 roku i pojawił się w ośmiu sezonach. Jego masywna osobowość często przewyższała postacie, które grał. Jego komiczne komentarze są tym, czym są Aktualizacja weekendowa To były głównie jego najbardziej wirusowe części. Był znany ze swojego życia poza ekranem – spotykał się z Arianą Grande i obecną dziewczyną Kim Kardashian – jak w.

„Nigdy nie wyobrażałem sobie, że to będzie moje życie” – powiedział Davidson podczas występu. „Doceniam SNL Aby mnie zawsze wspierać, abym mogła pracować nad sobą i rozwijać się.

„Dziękuję Ci [SNL creator and producer] Lorne [Michaels] Za to, że nie porzuciłeś mnie ani nie osądziłeś, nawet gdy wszyscy inni byli, za wiarę we mnie i umożliwienie mi posiadania miejsca, które mogę nazwać domem ze wspomnieniami, które przetrwają całe życie. Dziękuję Ci.”

READ  Prince William zostaje zaszczepiony | `` To był dzień broni '': podczas gdy książę William otrzymał swoją szczepionkę przeciwko COVID-19, internauci gromadzą się na jego `` ratunku ''

35-letni Bryant dołączył do obsady w tym samym czasie co McKinnon i od tego czasu jest konsekwentny w grafice. Ma cztery nominacje do nagrody Emmy, w tym jedną za główną rolę w serialu komediowym Hulu Intensywny.

Mooney, lat 37, pojawił się w dziewięciu sezonach, począwszy od 2013 roku. Ostatnio zagrał w serialu Netflix Sobotnie poranne hity gwiazd!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *