Kara za drwiny z Bears LP Marsh budzi krytykę

Pod koniec ostatniego kwartału Monday Night Football, rozgrywający z drużyny Chicago Bears, Cassius Marsh, zwolnił rozgrywającego Pittsburgh Steelers Bena Roethlisbergera na trzecie miejsce.

Normalnie spowodowałoby to kopnięcie Steelersa, co oznaczało, że Niedźwiedzie upuściłyby piłkę o trzy (23-20), a pozostałyby ponad trzy minuty.

Jednak po tym, jak Marsh skoczył w powietrze i oddał wysoki kopniak dla świętowania, sędzia rzucił flagę i wezwał do rzutu karnego, dając Steelersom pierwszego gola.

Pittsburgh strzelił gola z gry na podjeździe, aby awansować 26-20. Gdy Niedźwiedzie odpowiedziały przyłożeniem, Steelersom udało się strzelić bramkę w późnym momencie, aby zapewnić zwycięstwo 29-27. Wiele osób w mediach społecznościowych zdecydowanie nie zgodziło się z tym sarkastycznym wezwaniem.