Kanye West pozywa Walmart za sprzedaż podróbek YEEZY

Dla mnie TMZA Kanye West pozywasz teraz Walmart sprzedawać podrobione produkty Piankowe buty adidas YEEZY. Słowo pozew pojawia się później Sieć detaliczna złożyła zawiadomienie o sprzeciwie do Urzędu Patentów i Znaków Towarowych USA, twierdząc, że YEEZY naruszyło jej logo.

Wycenione od 23,99 USD do 24,49 USD, „Daeful Mens Women’s Kids Summer Beach Foam Runner Anti Slipper Sandals Casual Beach Shoes” na stronie internetowej Walmart są repliką YEEZYUnikalny projekt, który kosztuje 80 USD. „Ye and YEEZY” występuje w siedmiu różnych kolorach, twierdząc, że stracił miliony dolarów na sprzedaży „fałszywych YEEZY Foam Runners” Walmarta.

W pozwie Walmart jest odpowiedzialny za sprzedaż „nieautoryzowanej repliki” po znacznie niższej cenie, aby oszukać klientów i czerpać zyski z oryginalnych produktów YEEZY. Pomimo ostrzeżenia prawnego, „Daeful Mens Womens Kids Summer Beach Shoes Foam Runner Anti Slipper Sandals Casual” nadal można znaleźć pod adresem Strona internetowa Walmarta.

Walmart wydał również oficjalne oświadczenie w sprawie pozwu: „Produkt, o którym mowa w skardze, nie jest sprzedawany przez Walmart, ale raczej przez zewnętrznych sprzedawców na Rynku. Traktujemy takie roszczenia poważnie i rozpatrujemy je. Odpowiemy w sądzie odpowiednio po zgłoszeniu do nas reklamacji.”

Aby uzyskać więcej informacji o butach, Zwycięzcy loterii otrzymują teraz Sony PlayStation x Nike Dunk Lows od Travisa Scotta.

READ  Priyanka Chopra przeprasza za udział w programie telewizyjnym dla aktywistów „Deaf Tone Deaf”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top