Kanadyjczycy twierdzą, że napastnik Adam Brooks z Maple Leafs

Po umieszczeniu w niedzielę długiej listy graczy, którzy zwolnili się z obowiązków, wraz z zakończeniem składów NHL, kilka drużyn zgłosiło roszczenia w poniedziałek, w tym Montreal Canadiens, który dodał Adama Brooksa z Toronto Maple Leafs.

Brooks, lat 25, spędził ostatni sezon między Maple Leafs i Marlies w AHL, zdobywając pięć punktów w 11 meczach National Hockey League. Jest w ostatnim sezonie dwuletniego kontraktu na 1,45 miliona dolarów, który podpisał z Toronto w swoim ostatnim poza sezonem.

Seattle Kraken również powiększyło swój skład, domagając się zwolnienia Alexa Barré-Bouleta ze zwolnień z Tampa Bay Lightning. Montmanny, Keough, lat 24, grał w zeszłym sezonie w 15 meczach dla Lightninga, strzelając trzy gole. Zbudował imponujące CV z Syracuse Crunch z AHL, zdobywając 136 punktów w 144 meczach w ciągu ostatnich trzech sezonów.

Z innych wiadomości, New York Islanders z 2014 r. umieściło Michaela D. Cooleya na piątym miejscu pod względem koncesji. W 111 meczach NHL w ciągu czterech sezonów Dal Colle zdobył tylko 21 punktów. 25-latek z Woodbridge w Ontario przez kilka sezonów dominował w OHL z Oshawa Generals i Kingston Frontenacs, a także grał w częściach czterech sezonów z Bridgeport Sound Tigers z AHL.

Pełna lista poniedziałkowych roszczeń o zrzeczenie się:

Kanada w Montrealu: Adam Brooks (z Toronto)

Ulotki z Filadelfii: Patrick Brown (z Vegas)

Seattle Kraken: Alex Barry Poole (z Tampa Bay)

Stolice Waszyngtonu: Axel Johnson Fjalbe (z Buffalo)

Wszyscy inni złożyli w niedzielę zwolnienia.

Lista graczy, którzy do tej pory zostali objęci zwolnieniami w poniedziałek:

Wyspiarze z Nowego Jorku: Michael D. Cooley

READ  Whitmore nie usprawiedliwia przegranej | Sporty

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top