8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Jastrzbie-Zdrj. Oficer SOP spowodował wypadek pod wpływem alkoholu

Jak relacjonuje tvn24.pl11 kwietnia w Justrasi-Straj w prowincji lskim Na parkingu znajdował się przepust, który został spowodowany przez nietrzeźwego funkcjonariusza SPO.

Uciekł z miejsca zdarzenia, ale później był monitorowany przez policję. Okazało się, że miał zawartość alkoholu we krwi

– Jedna z najlepiej poinformowanych osób o SOP mówi portal.

Obejrzyj wideo
Spowodował wypadek i uciekł. Za nim podążał policjant – prywatnym samochodem iz całą rodziną

Sędzia Pave Jusskiss ma zostać przywrócony

Wymieszaj z udziałem SOP

Funkcjonariusz biorący udział w katastrofie przebywał na urlopie pod wpływem alkoholu – poinformował rzecznik SOP ppłk Boguswa Byrkowski. Dodał, że Służba Bezpieczeństwa Państwowego podjęła działania zmierzające do usunięcia go ze służby.

Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji, który ustalił, że sprawcą zdarzenia był funkcjonariusz SOP. Dalsze działania podejmuje policja. Podjęto działania mające na celu usunięcie go ze służby, ponieważ funkcjonariusz był pijany

– powiedział w wywiadzie rzecznik Państwowej Służby Bezpieczeństwa TVN24.

Kolizja z autobusami SOP

Nie jest to jedyny konflikt dotyczący SOP w ostatnim czasie. Kwi. Jak powiedział rzecznik, to Wypadek Stało się to „w wyniku braku czujności samochodu osobowego Citroena i zmuszenia go do przejęcia pierwszeństwa”. W pojazdach SOP nie było ochroniarzy, a kierowcy byli zrelaksowani.

Rodex.  Oficer SOP zderzył się z łosiem.  Szedł na studia do ośrodka szkoleniowegoOficer SOP zderzył się z łosiem. Szedł na „cichą” kontrolę

READ  Wiceminister zdrowia: Trzecia fala epidemii puka do naszych drzwi