Polscy nurkowie Carmen d’Alessio i Kendall Nike odnieśli sukces na basenie, w klasie

Youngstown, Ohio (WKBN) – starsi nurkowie z Polski Carmen D’Alecio i Kendall Nieh to nie jedyni gracze w drużynie. Oni są najlepszymi przyjaciółmi.

– Powiedziałbym, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi – ​​powiedział D’Alessio. „Dużo razem robimy poza sportem. Byliśmy w tej samej klasie przez całą szkołę.

D’Alesio i Nigh kończą swoje kariery nurkowe. Zarówno kwalifikacje państwowe, jak i osiągnięcia szkolne.

„Pobiłem rekord 6 nurkowań trzy razy, a następnie w zeszłym roku pobiłem rekord 11 nurkowań w okręgach” — powiedział Nike.

„Dwa razy zakwalifikowałem się do tego stanu w drugim roku i w juniorskich sezonach” – dodał D’Alecio. „Wiele razy pobiłem rekord 6 i 11 nurkowań”.

Ta para robi wrażenie w klasie. Obaj są na dobrej drodze do zostania współocenami Polski.

„Pamiętam, że wyznaczyłem sobie ten cel w moim nowym roku. Bycie blisko tego naprawdę wiele znaczy” – powiedział D’Alecio. „Czuję, że to pokazuje, nad czym pracowałem przez ostatnie cztery lata”.

„To ma sens, ponieważ wziąłem kilka ciężkich zajęć i spędziłem wiele godzin na zdobywaniu tego„ A ”- powiedział Nye.

D’Alesio i Nigh z dumą reprezentują mały pięcioosobowy zespół poza basenem.

„Chociaż Polska jest małą dzielnicą, a nasz zespół pływacki i nurkowy jest najwyraźniej mały w porównaniu z innymi szkołami, nadal pozostajemy i wszędzie odnosimy sukcesy” – powiedział Nigh.

READ  Premier RP odsunie wicepremiera, koalicja rządząca rozpada się

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top