Jak szybko awansować w trybie kreatywnym

W Fortnite Rozdział 3 Sezon 3 Epic Games zepsuło wszystkie punkty doświadczenia w grze. Grind PD w grze był naprawdę trudny, ale wraz z obecnymi zmianami w systemie zdobywania PD, grind pogorszył się, jak zauważyła społeczność.

Aby osiągnąć poziom 200 w Karnet bojowyGracze będą musieli zdobyć 7 920 000 XP. Chociaż może to nie brzmieć zbyt wiele, Epic Games zmniejszyło liczbę graczy XP, które mogą zdobyć, wykonując cotygodniowe wyzwania.

Wcześniej gracze zdobywali łącznie 80 000 PD po ukończeniu tych wyzwań. Jednak w rozdziale 3 sezonu 3 liczba ta została zmniejszona do 75 000XP.


Jak zdobyć PD w trybie Fortnite Creative?

Fortnite Creative zyskuje na popularności z każdym sezonem w grze. Epic Games stara się zwrócić uwagę na tryb kreatywny. Na początek Fortnite Creative to tryb, w którym członkowie społeczności tworzą wiele map.

Istnieją różne rodzaje map, które zawierają tryby gry, takie jak Deathruns, Free-For-All i Team Deathmatch. Jednak XP jest również włączone na niektórych z tych map. Dzięki temu gracze mogą zdobywać PD tylko grając na tych mapach.

Gracze mogą zdobyć więcej PD, grając na tych mapach w porównaniu do grania w gry w sektorze Battle Royale. Co ciekawe, gracze mogą również zdobyć trochę XP, spędzając trochę czasu w trybie kreatywnym.

Choć wygląda na to, że Epic Games stara się skłonić społeczność do skupienia się na trybie kreatywnym, społeczność uważa, że ​​jest to próba zarobku twórców.

Ze względu na to, jak dobrze wygląda Battle Pass, gracze będą chcieli szybko przejść przez przepustkę, aby zdobyć skórkę Darth Vader Fortnite. Jednak poprzez osłabienie, aby zdobyć XPGracze mogą zostać zmuszeni do zakupu niektórych poziomów w przepustce bojowej.

Chociaż trudno jest poznać dokładną przyczynę osłabienia XP, jest prawdopodobne, że programiści skonsolidują zyski XP w ciągu najbliższych kilku dni. Co więcej, obecny sezon będzie trwał ponad 90 dni, dając graczom wystarczająco dużo czasu, aby jak najlepiej wykorzystać sezon. Karnet bojowy.

Alternatywnie, gracze, którzy posiadają dodatek Ratowanie Świata, mogą również zagrać w ten tryb, aby zdobyć dodatkowe PD, ale społeczność uważa, że ​​zdobyte PD są tam stracone. Zaledwie kilka dni od rozpoczęcia nowego sezonu te problemy się pojawią.

The Społeczność Fortnite Mówił bardzo głośno o problemach w grze w poprzednich sezonach i robią to samo w tym sezonie. Jest duża szansa, że ​​Epic Games weźmie pod uwagę wszystkie te problemy i naprawi je w nadchodzących aktualizacjach gry.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top