Binary Haze Interactive i Adglobe ogłaszają strategię RPG Redemption Reapers na PS4, Switch i PC

Wysłane przez Interaktywna mgła binarna i deweloper Adglobe ogłosić Strategia RPG żniwiarze odkupienia dla PlayStation 4i konwertujeI komputer (parowy). Zostanie uruchomiony w lutym 2023 r. Z opcjami lektora w języku angielskim i japońskim oraz obsługą języka angielskiego, japońskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rosyjskiego, chińskiego (uproszczonego i tradycyjnego) oraz koreańskiego.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Binary Haze Interactive:

żniwiarze odkupienia Ożywiają ją wiodące postacie w branży, w tym Tactical RPG Weteran Masayuki Horikawa (emblemat ognia reżyser serialu i projektant scenariuszy/poziomów; Kingdom Hearts III planowanie), a także gwiazdorską obsadę głosową, w tym Kyle’a McCarleya (13 Strażników: Aegis Rimi Jarzmo: Automaty), Allegra Clark (Legendy Apexai Dragon Age: Inkwizycja), Dawid Lodge (Osoba 5i Final Fantasy Piętnasty) i Lucien Dodge (Godło ognia: trzy domyi legenda o bohaterachPasy zimnej stali seria).

Nadzieja gaśnie w całej krainie po nagłym pojawieniu się bezlitosnych armii umarłych. Pomimo swojej brutalnej skuteczności, przerażające siły atakują cywilizacje, siejąc zniszczenie w wyniku ich nocnych najazdów. Gdy całe narody padają ofiarą ataku Morta, Brygada Popielnych Jastrzębi, grupa najemników specjalizujących się w taktykach z zaskoczenia, jednoczy się, by walczyć z hordami najeźdźców.

Poprowadź Brygadę Ashen Hawk w taktycznych potyczkach na mapach 3D. Używaj strategicznych ruchów, kierując jednostkami przez pole bitwy, zanim wydasz rozkaz ataku, obrony lub rozmieszczenia umiejętności w każdej turze. Pokonaj pozornie nie do pokonania przeszkody, opanowując ataki z zaskoczenia, aby zadać dodatkowe obrażenia lub potężne ataki kombinowane wielu członków brygady.

Upewnij się, że każdy członek brygady jest gotowy do nadchodzących prób, wyposażając drużynę w potężny sprzęt. Zamień swoje ciężko zdobyte łupy zwycięstwa w zasoby do tworzenia potężnej broni i zbroi. Ulepszaj umiejętności, aby odblokować zdolności bojowe zdolne do przekształcenia grupy słabszych w nieustraszonych bohaterów.

Przebij się przez wieki i odkryj wciągającą i dojrzałą opowieść o zmaganiach wojennych. Oglądaj wzruszające momenty między członkami brygady podczas pełnometrażowych klipów audio (nagranych w języku angielskim i japońskim), podczas gdy wojownicy dowiadują się więcej o swoich sojusznikach i otaczającym ich świecie. Poprowadź Brygadę Ashen Hawk od zapomnienia do ludowych bohaterów, gdy jej członkowie zmagają się ze swoją mroczną przeszłością jako śmiercionośna i pogardzana organizacja zwana Niewiernymi Żniwiarzami.

Po sukcesie Endera Lillisa„Chcieliśmy podejść do nowego gatunku, idealnego do dzielenia się naszą miłością do mrocznych opowieści fantasy” – powiedział Hiroyuki Kobayashi, dyrektor generalny Binary Haze Interactive, w komunikacie prasowym. „żniwiarze odkupienia„Taktyczna walka w RPG i emocjonująca narracja łączą się w niezapomniane wrażenia, którymi nie możemy się doczekać, aby podzielić się nimi ze światem na początku 2023 roku”.

Obejrzyj zwiastun ogłoszenia poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w Galerii.

Zwiastun reklamowy

angielski

język japoński

READ  Twórca Sonic & Balan Wonderworld, Yuji Naka, został aresztowany podczas dochodzenia handlowego Square Enix Insider

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top