Jackson Reker komentuje swoją przyszłość po wydaniu WWE, mówi „Gunner Is Reborn”

Po zwolnieniu przez WWE w zeszłym tygodniu, Jaxson Ryker zabrał się do mediów społecznościowych, aby skomentować swoją nową darmową agencję.

W poście na Twitterze Ryker drażnił się z powrotem „Gunnera”, nazwy, którą supergwiazda wybrała przed swoim występem w WWE. Zauważył również, że jest bardzo podekscytowany przyszłością i „w końcu” rozpocznie kilka niezależnych programów, a także będzie miał możliwości w ministerstwie.

Jaxson Ryker (Chad Lail) dołączył do WWE w maju 2017 roku i zadebiutował na ringu w następnym miesiącu dla marki NXT. Swoją karierę spędził głównie jako członek stajni Forgotten Sons na NXT i SmackDown. Zespół został wycofany z telewizji po tym, jak Riker wyraził poparcie dla prezydenta Donalda Trumpa podczas ruchu Black Lives Matter i protestów George’a Floyda w czerwcu 2020 roku. Później powrócił jako solowy aktor w RAW, a następnie sprzymierzył się z Eliasem do maja tego roku. Obaj walczyli latem, a ostatni mecz Rykera z firmą miał miejsce 1 listopada podczas WWE Main Event, przegrywając z Cedriciem Alexandrem.

Przed WWE Ryker był najbardziej znany z roli Kanoniera w TNA Wrestling, gdzie był mistrzem TNA Television i TNA World Tag Team Champion.

Ryker był jednym z ośmiu artystów wydanych na początku tego tygodnia.

Związane z: Wydane przez Jaxsona Rykera przez WWE

READ  Gra mobilna Kim Kardashian usuwa wydarzenie Harry'ego i Meghan

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top