Ivanka Trump powiedziała reporterowi, że Trump musi zrobić wszystko, by przeciwstawić się wyborom

Ivanka Trump powiedziała w klipie z wywiadem, który był pierwsza wzmianka przez New York Times, że jej ojciec powinien to zrobić, ponieważ ludzie kwestionują „świętość naszych wyborów”, potwierdziło źródło CNN.
Film, którego CNN nie widziała, ale którego treść została potwierdzona przez poinformowane źródło, znalazł się wśród materiałów dostarczonych do Komisji Specjalnej Izby w celu zbadania ataku z 6 stycznia 2021 r. przez Brytyjski reżyser Alex Holderktóry we wtorek przyznał, że zastosował się do wezwania komisji.

Ivanka Trump powiedziała komisji podczas wywiadu za zamkniętymi drzwiami, że wierzy byłemu prokuratorowi generalnemu Williamowi Barrowi, kiedy powiedział, że nie ma dowodów na powszechne oszustwo w wyborach prezydenckich w 2020 r., wynika z klipu z dokumentacji złożonej w komisji pierwszej kadencji. podczas poprzedniego wysłuchania publicznego. W przeciwieństwie do wywiadu z reżyserem, wywiad z komisją odbył się pod przysięgą.

CNN zwróciło się do Ivanki Trump o komentarz.

Holder przyznał we wtorek, że przekazał materiał filmowy zawierający bezprecedensowe wywiady z Trumpem, członkami rodziny Trumpów i ówczesnym wiceprezydentem Mikem Pence’em.

Holder, który kręcił serial dokumentalny o ostatnich sześciu tygodniach kampanii wyborczej Trumpa, napisał we wtorek w oświadczeniu, że wywiady zostały nakręcone przed wydarzeniami z 6 stycznia i po nich.

Holder napisał: „Jako brytyjski filmowiec nie miałem takiego planu. Chcieliśmy po prostu lepiej zrozumieć, kim był Trump i co skłoniło ich do tak silnego trzymania się władzy”. „Wiernie dostarczyliśmy wszystkie materiały, o które prosiła komisja, i w pełni współpracujemy.”

Holder powiedział również, że komisja zwolni go w czwartek. Polityka pierwsza wzmianka Zadzwoń do komisji do Holdera.

Rzecznik komisji odmówił skomentowania wezwania i dostarczonego materiału filmowego.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top