Nowa funkcja Twittera umożliwiająca bezpośrednie publikowanie długich treści na platformie

Świergot Mówi się, że opracowuje nową funkcję, która pozwoli użytkownikom publikować długie treści na platformie, która obecnie pozwala tylko na posty o długości do 280 znaków.

Według TechCrunch, nadchodząca funkcja, o nazwie Notatki na Twitterze, pozwoli użytkownikom pisać artykuły z opcjami formatu i przesyłać multimedia, które można publikować na Twitterze i udostępniać obserwującym.

Obecnie użytkownicy łączą serię postów jako wątków, aby przekazać pomysły i myśli, które wymagają więcej niż 280 znaków.

Niektórzy użytkownicy publikują również długie treści, wpisując je w innych aplikacjach, robiąc zrzuty ekranu, a następnie publikując je na Twitterze, a czasem udostępniając obrazy odręcznego tekstu.

Zamiast tego, umożliwiając użytkownikom bezpośrednie pisanie długich artykułów, Notatki na Twitterze mogą zmienić sposób, w jaki niektórzy używają Media społecznościowe.

Funkcja, wcześniej nazywana „artykułem na Twitterze”, ma być testowana na wybranej grupie użytkowników przed nadchodzącą premierą.

Zdjęcia opublikowane w maju przez badaczkę aplikacji Jane Manchun Wong wskazują, że Notes zapewnia również narzędzia do formatowania, takie jak zachęcanie do tekstu, kursywa lub przekreślenie oraz dodawanie — funkcje zwykle spotykane w oprogramowaniu do blogowania.

Wydaje się, że funkcja ta ma również „tryb ostrości”, który pozwala rozwinąć artykuł do widoku pełnoekranowego.

„Artykuł na Twitterze wygląda na bardzo dopracowany w tym momencie”, powiedziała Wong w maju, zauważając, że może on zostać wkrótce uruchomiony.

Wygląda na to, że jest dostępny z menu po lewej stronie „Tweety i odpowiedzi” i przed „Media” w profilach użytkowników.

Notatki na Twitterze to jeden z zestawów funkcji, nad którym pracuje gigant mediów społecznościowych.

Na początku tego roku firma ogłosiła, że ​​pracuje nad Przycisk edycji Umożliwia użytkownikom naprawianie błędów w postach.

Rozpoczęła również testowanie kręgu Twittera, który pozwala użytkownikom na tweetowanie określonych postów do wybranej małej grupy – funkcja podobna do narzędzia „Bliscy przyjaciele” na Instagramie.

READ  Praktyczne korzystanie z kompleksowej kontroli w iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3

Ponieważ jednak firma czeka na zakończenie przejęcia przez szefa Tesli Elona MuskaRaporty wskazują również, że korzysta z zasobów w niektórych swoich projektach, takich jak Spaces i Community.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top