Inżynier, który umieścił USB-C na iPhonie, tym razem zrobił to samo z AirPods

Omówiliśmy już kilka wirusowych modów Kena Pillonela na tej stronie. W listopadzie Pillonel z powodzeniem zmodyfikował iPhone’a X w pełni funkcjonalnym portem USB-C. Następnie w kwietniu Pillonel wyposażył Samsunga Galaxy A51 w port błyskawicy. Projekty pokazują, że produkty mogą faktycznie korzystać z uniwersalnych złączy, nawet jeśli firma, która je wykonała, nie chce ich.

Najnowsza obietnica Pilonela dotyczy AirPods. Film zaczyna się od rozmowy telefonicznej z Apple, podczas której przedstawiciel Apple mówi Pillonelowi, że „bardziej opłaca się po prostu wymienić obudowę”, jeśli port ładowania lub bateria są uszkodzone.

Baterie AirPods nie są trudne do zdobycia i są stosunkowo tanie. Jednak zastrzeżone złącze Lightning nie jest czymś, co można kupić tylko na stronie internetowej, więc jeśli chcesz wymienić port ładowania w etui AirPods, musisz znaleźć etui dawcy. W przypadku Pillonela rozwiązanie portu USB-C musiało zostać opracowane od podstaw.Projekty Pilonela są dostępne dla każdego, kto chce je wykonać

Projekty Pilonela są dostępne dla każdego, kto chce je wykonać

Następnym krokiem było dostanie się do obudowy AirPods, co jest niemożliwe bez zniszczenia obudowy. W tym celu Ken zaprojektował zastępczą osłonę AirPods, którą można łatwo ponownie złożyć w celu późniejszego serwisowania baterii lub złącza.

Pilonel stworzył swoje projekty jako open source, więc każdy, kto chce podjąć się tego projektu, może to zrobić. Ma nadzieję, że udostępniając te rozwiązania każdemu, więcej obudów AirPods będzie można odnowić i nadać nowe życie, zamiast trafiać na wysypisko śmieci.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zestawu, możesz podać swój adres e-mail na dole strony internetowej projektu: AirPodsDirtySecret.com Chociaż grupy mogą się wyprzedać tylko wtedy, gdy istnieje wystarczające zainteresowanie.

READ  Szwedzka grupa Embracer zgadza się na przejęcie Perfect World Entertainment, twórców Star Trek Online - Daily Star Trek News

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top